Seasonal offer, ready meals, burgers, wraps, snacksSeasonal offer, ready meals, burgers, wraps, snacks
- Pork Tenderloin in Chimichurri Sauce(Grilled baby carrots), Side dish of choice(Grilled baby carrots), Side dish of choice14,20 €0,2 kg, 71,00 €/1кг
- Pork Tenderloin in a Bacon Wrapdemi-glace, grilled vegetables, side dish of choicedemi-glace, grilled vegetables, side dish of choice14,20 €0,2 kg, 71,00 €/1кг
- Grilled Chicken Breasts Sicily(baby spinach, garlic, cherry tomatoes, butter, white wine), side dish of your choice(baby spinach, garlic, cherry tomatoes, butter, white wine), side dish of your choice14,20 €0,2 kg, 71,00 €/1кг
- Grilled Chicken Breasts in Cheese Saucewith bacon chips, side dish of your choicewith bacon chips, side dish of your choice14,20 €0,2 kg, 71,00 €/1кг
- Grilled chicken breasts with grilled vegetablesdemi-glace sauce, side dish of your choicedemi-glace sauce, side dish of your choice14,20 €0,2 kg, 71,00 €/1кг
- Fried cheese side dish as per the offer9,90 €
- Fit bowl with chicken meatJulienne carrots, chicken breast, wakame salad, edamame, steamed riceJulienne carrots, chicken breast, wakame salad, edamame, steamed rice11,20 €
- Fit bowl with tofuTofu, julienne carrots, edamame, wakame salad, steamed riceTofu, julienne carrots, edamame, wakame salad, steamed rice11,20 €
- Seki burgerBeef, homemade bun, liquid cheddar, crispy onion, jalapeño peppers, arugula, blue cheese, sriracha, salad cucumberBeef, homemade bun, liquid cheddar, crispy onion, jalapeño peppers, arugula, blue cheese, sriracha, salad cucumber12,30 €0,33 kg, 37,27 €/1кг
- Seki burger with a spring onion and sauceBeef, homemade bun, liquid cheddar, crispy onion, jalapeño peppers, arugula, blue cheese, sriracha, salad cucumberBeef, homemade bun, liquid cheddar, crispy onion, jalapeño peppers, arugula, blue cheese, sriracha, salad cucumber15,80 €
- Smokehouse burgerBeef, homemade bun, 2 pieces of cheddar, bacon, Cajun sauce, onion rings, picklesBeef, homemade bun, 2 pieces of cheddar, bacon, Cajun sauce, onion rings, pickles12,30 €0,335 kg, 36,72 €/1кг
- Smokehouse burger with a side and sauceBeef, homemade bun, 2 slices of cheddar, bacon, Cajun sauce, onion rings, pickled cucumberBeef, homemade bun, 2 slices of cheddar, bacon, Cajun sauce, onion rings, pickled cucumber15,80 €
- Mediterranean wrapTortilla, grilled chicken breast, tomato, black olives, garlic dressing, red onion, grilled halloumi, salad cucumber, arugulaTortilla, grilled chicken breast, tomato, black olives, garlic dressing, red onion, grilled halloumi, salad cucumber, arugula9,30 €0,29 kg, 32,07 €/1кг
- Mediterranean wrap with a sideTortilla, grilled chicken breast, tomato, black olives, garlic dressing, red onion, grilled halloumi, salad cucumber, arugulaTortilla, grilled chicken breast, tomato, black olives, garlic dressing, red onion, grilled halloumi, salad cucumber, arugula11,80 €
- El Fuego Pulled Pork FriesFries, pulled pork, cheddar, mozzarella, caramelized onion, jalapeño peppers, romaine lettuceFries, pulled pork, cheddar, mozzarella, caramelized onion, jalapeño peppers, romaine lettuce9,90 €0,39 kg, 25,38 €/1кг
Business details
Bistro Pohoda Sliač
Alykante s. r. o.
SNP 10
962 31 Sliač
Търговски регистър: Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34383/S
№ от Търговския регистър: 51722542
ДДС номер: SK2120766384
>

