Прескочи към основното съдържание

Reštaurácia Dubová

Soups

  • Chicken with Noodles
    От 4,70 €
    with vegetables and meat
    330ml, 14,24 €/1л
  • Tripe Soup
    От 4,70 €
    330ml, 14,24 €/1л
  • Tomato Soup
    От 4,70 €
    Parmesan cheese, pizza sticks
    330ml, 14,24 €/1л
    Вегетарианска
  • Garlic Soup
    От 4,70 €
    330ml, 14,24 €/1л
    Вегетарианска

Business details

Reštaurácia Dubová
Relaxpoint, s. r. o.
Námestie Slovenského národného povstania 26
015 01 Rajec
Търговски регистър: Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 78849/L
№ от Търговския регистър: 54316600
ДДС номер: SK2121634702
Ние сме професионален търговец. Научи повече за това как ние и Bistro.sk си поделяме отговорностите към клиентите.
Можеш да насрочиш доставка или вземане на място за по-късно.
В момента всички куриери наблизо доставят поръчки. Вземи поръчката си от Reštaurácia Dubová на място или опитай отново по-късно, ако искаш доставка.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Виж моите предпочитания за „бисквитки“