Seasonal OfferSeasonal Offer
- Green Yard Burger and Belgian Friesbeef, bacon, butter bun, hamburger mayonnaise, pickled cucumber, cheddar, onion jam, salad, BBQ with American mustardbeef, bacon, butter bun, hamburger mayonnaise, pickled cucumber, cheddar, onion jam, salad, BBQ with American mustard14,90 €0,15 kg, 99,33 €/1кг
- Jalapeno Burger and Belgian Friesbeef, bacon, butter bun, burger mayonnaise, red jalapeno peppers, cheddar, onion jam, salad, samurai saucebeef, bacon, butter bun, burger mayonnaise, red jalapeno peppers, cheddar, onion jam, salad, samurai sauce16,10 €0,15 kg, 107,33 €/1кг
- Pulled Burger and Belgian Friespulled beef, bacon, buttered roll, hamburger mayonnaise, pickled cucumber, cheddar, onion jam, lettuce, roasted garlicpulled beef, bacon, buttered roll, hamburger mayonnaise, pickled cucumber, cheddar, onion jam, lettuce, roasted garlic16,10 €0,15 kg, 107,33 €/1кг
- Halloumi Burger + Belgian Friesgrilled halloumi cheese, butter roll, burger mayonnaise, pickled cucumber, onion jam, salad, cranberriesgrilled halloumi cheese, butter roll, burger mayonnaise, pickled cucumber, onion jam, salad, cranberries11,90 €0,12 kg, 99,17 €/1кг

