StarterStarter
- Edamamesoybeanssoybeans4,50 €0,15 kg, 30,00 €/1кг
- Wakame Saladseaweed saladseaweed salad3,80 €0,1 kg, 38,00 €/1кг
- Panko prawnsprawns in panko breadcrumbs with sweet chili sauceprawns in panko breadcrumbs with sweet chili sauce6,00 €0,12 kg, 50,00 €/1кг
- Gyoza4 pcs fried dumplings filled with beef + sweet chilli4 pcs fried dumplings filled with beef + sweet chilli4,90 €
- Harumaki6pcs fried spring rolls filled with vegetables + sweet chilli6pcs fried spring rolls filled with vegetables + sweet chilli4,50 €

