Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Vo víne je pravda, v jedle charakter

09. december 2014

Vedeli ste, že aj jedlá, na ktoré máte chuť práve po druhom - treťom poháriku o vás prezradia viac, než by ste možno chceli? Máte pod vplyvom alkoholu chuť na pizzu, hamburger, či mamin slepačí vývar? Vraví sa, že vo víne je pravda, ale až v jedle sa ukáže skutočný charakter. 

 Vo víne je pravda, v jedle charakter

 

Pizza

Ľudia, ktorí majú v alko-opojení chuť práve na pizzu sú pohodlní, šťastní, neradi riešia veci, ktoré im komplikujú život. Najjednoduchšie je pre nich povedať ,,Hej, objednajme si pizzu". Žijú si spokojný život, kde ich práve vďaka spontánnym nápadom a nekomplikovanej povahe všetci zbožňujú. 
 

Hamburger

Ak sú hamburgery tým, po čom vám srdce piští, keď žalúdok hlási error, patríte medzi tých, ktorí majú obrovskú chuť do života. Nebránite sa novým výzvam a nepoznáte prekážky. Neradi na niečo čakáte, máte radi všetko a najlepšie hneď, keď si spomeniete. Dokonca ste schopní v stave totálneho K.O. bežať cez pol mesta, len aby ste si zahryzli do svojho obľúbeného hamburgeru. V súkromnom živote vás milujú, pretože s vami nikdy nie je nuda a vždy viete prekvapiť. 
 

Vo víne je pravda, v jedle charakter

 

Slepačí vývar

Aj váš najlepší priateľ je po opici práve slepačí vývar, ktorý si najradšej vychutnávate sám a potichu? V tom prípade patríte medzi ľudí, ktorí neznesú, aby sa im niekto druhý ,,hrabal v polievke". Máte radi súkromie, ktoré si usilovne strážite. Rozprávate o sebe len zriedka a je len veľmi málo ľudí, ktorým dovolíte spoznať vaše pravé ja. Hoci vás charakterizuje uzavretosť, drieme vo vás drak či dračica schopný odhodiť všetky zábrany. 

 

 Vo víne je pravda, v jedle charakter

 

Tlačenka s octom a cibuľou

Ste introvert, ktorého extrovertná stránka sa prejavuje výhradne po 5 poháriku poriadnej domácej pálenky. Dokážete sa absolútne odviazať. Všetko, čo robíte, robíte na 101%. Po prehýrenej noci plnej alkoholu najradšej tlačíte tlačenku, ktorú si kúpite cestou domov v najbližšej večierke. Priatelia sa na vás môžu bezvýhrane spoľahnúť, pretože dokážete vypočuť a poradiť vždy, keď vás potrebujú.

 

 Vo víne je pravda, v jedle charakter

 

Zmrzlina

To vážne existujú aj ľudia, ktorým po opici ide na chuť zmrzlina? Neveríte, ale žijú aj medzi nami. Sú to ľudia impulzívni, zábavní a vtipní. Majú radi neviazanú zábavu a v skutočnosti v ich vnútri drieme malé dieťa, hoci už majú v skutočnosti tridsiatku na krku. Dokonca sú schopní zapnúť si hudbu na plné pecky a hoci im žalúdok poskakuje v rytme tuc-tuc neodpustia si ich obľúbenú čokoládovú, jahodovú, vanilkovú... 

 

Volské oko

Najrýchlejšie čo môže byť, keď sa vrátite domov z párty o 5 ráno. Neskorá večera a zároveň skoré raňajky v podobe volského oka zaručia, že na druhý deň vám nebude vôbec zle. Ľudia, ktorí si po príchode domov zvyknú ešte takto vyvárať sú zábavní, pohostinní ale spoliehajú sa len sami na seba. V spoločnosti sú však veľmi obľúbení, pretože vedia vypočuť a poradiť svojim priateľom. 

 

 Vo víne je pravda, v jedle charakter

 

Absolútny odpor k jedlu

V prípade, že máte k jedlu totálny odpor a váš žalúdok už pri pomyslení na žuvačku vyhlasuje štrajk, zvyknete sa utiahnuť do ústrania a prežiť svoje ,,trápenie" v súkromí. Hoci ste skôr typ, ktorý nemá rad bujaré večierky, do vášho života vtrhne človek, ktorý vám z vašich stereotypných zvykov spraví absolútnu diskotéku. Nebráňte sa, nemáte šancu. Podľahnite a budete šťastný. 

 

Zjedli by ste čokoľvek?

Dámy pozor, pozor, chlap, ktorý zje v tomto stave úplne všetko, čo mu príde pod ruku, nepremýšľa, strmhlav sa zamiluje ale i odmiluje. Ako do vzťahov na plný plyn vstúpi, tak isto rýchlo dokáže zaradiť spiatočku. Dokázať si poriadne omotať okolo prsta tohto jedinca je veľmi ťažké, ale keď sa to podarí....potom neriešte, milujte, užívajte a hlavne buďte šťastné. 

 

Našli ste svoj charakter v niektorom z jedál alebo jete počas opojenia ešte niečo iné? Dajte nám vedieť!