Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Objavili sme najkrajšiu vianočnú reštauráciu

12. december 2014

Nič krajšie ste doteraz nevideli! Tisíce ligotajúcich sa svetielok, rozkošní anjelikovia, vôňa ihličia... a ten pocit, ktorý vás utvrdí v tom, že už prichádzajú. Vianoce. Najkrajšie sviatky roka, na ktoré sa teší snáď každý a v každom veku. Chýbať nesmie vianočná výzdoba, ktorú vidíme snáď všade, kam sa pozrieme. A tu to platí doslova! Objavili sme najkrajšie vyzdobenú vianočnú reštauráciu na svete. Alebo najvyzdobenejšiu vianočnú reštauráciu na svete?   

 

Jagajúce sa svetielka, ktoré rozžiaria aj váš pohľad, sú úplne všade. Neviete kam sa pozrieť skôr! Dívať sa musíte úplne všade. Výzdoba v sebe spája všetku krásu Vianoc. Reťaze, stuhy, ozdoby, anjelikovia... Všetko, čo k Vianociam patrí nájdete práve v Rolf’s German Restaurant. Ak na vás vianočná nálada ešte nedoľahla, po našej virtuálnej prehliadke vás určite dostane!

 

Objavili sme najkrajšiu vianočnú reštauráciu 

 

Reštaurácia sa nachádza v New Yorku a áno, je to nemecká reštaurácia. Aby sme boli presní, nemecko-francúzska reštaurácia, v ktorej sa podávajú tradičné špeciality ako napríklad Wienerschnitzel. Samozrejme nesmieme opomenúť, že na Vianoce v nej nájdete aj typické vianočné menu. Svoju nádhernú masívnu vianočnú výzdobu, ktorá zaujme každého návštevníka, majú vystavenú od 1. novembra až do 28. februára. Vymenili by ste vianočnú večeru v pohodlí domova za večeru v takejto vianočnej reštaurácii? 

 

 

Zdroj:

Text: Bistro.sk, rolfsnyc.com

Video: Youtube.com