Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

21. apríl 2016

V dôsledku povinností venujeme čoraz menej našej pozornosti rodine, deťom, blízkym, ktorých máme okolo seba. Čo keby sme čas, ktorý strávime po príchode domov z práce prípravou večere, venovali ľuďom okolo nás? Riešenie ponúka aj objednávanie jedla online cez Bistro.sk.

 

 7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

 

1. Bistro.sk šetrí váš čas

 

Splňte si svoje sny, oddychujte, športujte, majte záujmy, venujte sa rodine. S Bistro.sk sa dá stihnúť toto všetko a ešte oveľa viac. Nechajte za seba variť druhých, netrápte sa nákupmi v potravinách a prípravou večere. Objednajte si ju. Pohodlne, rýchlo, jednoducho, online.

 

Podľa niektorých prieskumov môžete len na samotnej príprave jedla ušetriť 10 až 15 hodín týždenne. Čas uľahčuje aj porovnanie ceny rovnakého jedla v rôznych reštauráciách. Ušetrený čas môžete venovať dôležitejším veciam - rodine, priateľom, koníčkom...

 

7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

 

2. Mobilná appka Bistro.sk je moderná a trendy 

 

Stačí pár klikov a mobilnú appku Bistro.sk máte vo svojom mobile nainštalovanú zadarmo za pár sekúnd. Prehľadný zoznam viac než 400 reštaurácií, rýchle a jednoduché vyhľadávanie je výhodou, ktorá vás zaručene presvedčí, že objednávanie jedla online je výhodnejšie ako hľadanie letáku s jedálnym lístkom či telefónne číslo na reštauráciu. 

 

7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

 

3. Jedlo je za pár minút u vás doma

 

Ohlásila sa vám návšteva alebo máte len chuť na niečo dobré a rýchle pod zub? Bistro.sk vám po každej objednávke zašle na mobil správu s potvrdením, ako i presným časom, kedy vaša objednávka dorazí. V sms správe nájdete aj sumu, ktorú je potrebné pri prevzatí chutnej dobroty kuriérovi zaplatiť.  

 

7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

 

4. Reštaurácia má zatvorené? Pre Bistro.sk žiadny problém! 

 

Máte svoje obľúbené jedlá, ktoré si objednávate pravidelne alebo chcete objednať večeru pre svoju rodinu, ale reštaurácia má zatvorené? Cez Bistro.sk si objednáte naozaj kedykoľvek, aj vtedy, keď je reštaurácia ešte zatvorená, vďaka možnosti predobjednávania. Nevieme ako vy, ale my riešime obed hneď ráno po príchode do práce a chceme si objednať okamžite, keď nájdeme niečo dobré. Predobjednávanie je ideálne pre všetky hladné krky, ktorým sa nechce čakať. Keď reštaurácia otvorí, potvrdí vám objednávku aj s presným časom doručenia. 

 

5. Mali ste problém s objednávkou? Odškodnenie je na ceste!

 

Bistro.sk si svojich zákazníkov váži a chce, aby boli so svojimi objednávkami aj so samotným objednávaním cez Bistro.sk spokojní. Ak ste objednali a stalo sa, že objednávka z reštaurácie nebola podľa vašich predstáv, Bistro.sk vás odškodní zľavou vo forme kreditov a dohodne s reštauráciou kompenzáciu. 

 

7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

 

6. Nekonečné zľavy a exkluzívne akcie pre každého

 

Väčšina ľudí si myslí, že donáška jedál je drahá. No v skutočnosti drahá nie je a vlastne vám môže ušetriť peniaze. Ako? Unikátna služba Bistro.sk funguje na princípe online objednávania a doručovania jedla s možnosťou výberu z viac ako 400 reštaurácií v celej SR. Ceny su rovnaké ako v reštaurácií a svojim zákazníkom ponúka navyše aj vernostný program, vďaka čomu je objednávanie ešte výhodnejšie. Vo väčších mestách ponúka trvalú 20% zľavu na najobľúbenejšie jedlá. Samozrejmosťou sú aj množstevné zľavy, či nápoje zdarma vo vybraných reštauráciách. A ušetríte aj iným spôsobom – na potravinách, pretože nemusíte vyhadzovať tie, ktoré sa vám v chladničke pokazili.

 

7. Štýlový hostiteľ aj najlepší šéfkuchár v jednom

 

V poriadku, nemusíte byť ten najlepší kuchár na svete. Hostí však chcete prijať štýlovo. Alebo chcete skutočne zapôsobiť na niekoho, na kom vám záleží. Čo teda urobíte? Pred dňom D si môžete dať domov doniesť šéfkuchárom pripravené gurmánske jedlá. Môžete si objednať čokoľvek od romantickej talianskej hostiny až po dobrú slovenskú kuchyňu.  A vďaka službe Bistro.sk aj ten najhorší kuchár môže byť dokonalý šéfkuchár.

 

7 dôvodov, prečo sa oplatí objednávať cez Bistro.sk

 

Dostali ste chuť na chutné jedlo? Kliknite si na Bistro.sk a využívajte aj vy výhody, ktoré vám prináša. 

 

 Vybrali ste si svojho Pizza majstra!