Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Sme spolu 3 roky!

30. máj 2016

1 000 000 objednávok a 130 000  spokojných zákazníkov. To je Bistro.sk. Sme tu s vami už 3 roky!

 Sme spolu 3 roky!

 

3 roky sú vo vzťahoch prelomové, a tak sme sa rozhodli náš vzťah upevniť a prezradiť vám 3 veci zo súkromia tímu Bistro.sk, ktorý tvorí službu, ktorú máte tak radi. 

- aspoň 3-krát za deň myslíme na jedlo

- každý z nás denne vypije 3 kávy

- minimálne 3-krát za mesiac sa tešíme na piatok

 

3-krát ÁNO pre Bistro.sk

Vieme 3 dôvody, prečo je Bistro.sk jednotkou na trhu.

 

Veľký výber

Na Bistro.sk nájdete viac ako 430 reštaurácií po celom Slovensku, kde si môžete vybrať z bohatej ponuky jedál, nápojov, dezertov, šalátov či niečoho exotického. Najviac vám chutí pizza, no radi si dáte aj hamburger alebo cestoviny.

 

Výhodná cena

Na Bistro.sk si objednávate jedlo za rovnaké ceny ako v kamennej reštaurácií, a dokonca vaše obľúbené jedlá sú o 20% lacnejšie. Stačí si len pozrieť najlepšiu ponuku vo svojom meste.

 

Sme spolu 3 roky!

 

Rýchla donáška

Keď ste si vybrali, na čo máte chuť a objednali, vždy vám príde sms s presným časom doručenia. V priemere  o hodinu je už vaša pochúťka s vami a vy sa môžete spokojne najesť.

 

3 večere každý deň

 

Sme spolu 3 roky!

 

Poznáte našu fan page na Facebooku? Dobre, dobre, len sa chceme uistiť. Celý týždeň môžete vyhrať kupóny od Bistro.sk a pochutiť si na dobrom obede, večeri alebo na niečom inom, keď budete mať len tak chuť.  Stačí ak nám do komentáru odpoviete na jednoduchú otázku a každý deň traja z vás získajú kupón, s ktorým si môžu objednať niečo dobré. Tak sledujte našu fan page a vyhrajte! 

 

Veľký test denného menu v Žiline