Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Vyberte pizzu pre svoju lásku podľa znamenia a zabodujete

13.02.2017

Znamenia ovplyvňujú povahu a správanie človeka. No, vedeli ste, že znamenie ovplyvňuje aj to, aké jedlo nám chutí? Stavte pri výbere pizze na ingrediencie, ktoré vašej polovičke zaručene zachutia.

 

 

 

Baran

Barani potrebujú, rovnako ako v živote, niečo aktívne aj na pizzu. Stavte pri výbere pizze pre Barana na chilli, baranie rohy alebo pikantnú salámu.

 

Býk

Pre Býkov by sme odporučili pridať na pizzu extra syr. Pizza Quatro Formaggi s dávkou syru navyše je tou správnou voľbou.

 

Blíženci

Rozdvojená osobnosť Blížencov potrebuje protipóly aj v jedle. Vyberte pizzu s paradajkami, špenátom a slaninkou. Budú mať radosť, že majú na pizzi ingrediencie, ktoré sú zdravé aj nezdravé zároveň.

 

Rak

U Raka dbajte na tradície a vyberte tú najzákladanejšiu pizzu – so šunkou.

 

Lev

Ľudia narodení v znamení Leva majú radi, keď je jedlo v niečom výnimočné. Ak zbadáte pizzu, na ktorej je nezvyčajná ingrediencia, kliknite na objednať a získate si srdce Leva.

 

 

Panna

S Pannami žiadne experimenty! Jednoznačnou voľbou je pizza Margherita, kde je len paradajkový základ a syr.

 

Váhy

Pre ľudí v znamení Váh je dôležitá harmónia, vyberajte preto pizzu, na ktorej bude všetkých prísad primerané množstvo. 

 

Škorpión

Škorpióny milujú exotiku. Zaručene nič nepokazíte, ak objednáte pizzu s plodmi mora.

 

Strelec

Ak chcete urobiť radosť Strelcovi, vyberte pizzu s najväčšou gramážou. Je úplne jedno, čo na nej bude, hlavne, aby bola veľká.

 

Kozorožec

Kozorožcovi bude po chuti netradičná kombinácia. Ideálna je preto pizza, ktorú si môžete vyskladať a dať na ňu zdanlivo nekombinovateľné ingrediencie.

 

Vodnár

Keby vás Vodnár pozval na pizzu, nebude sa vás pýtať, akú chcete, ale rovno objedná svoju obľúbenú – s rukolou, šunkou a parmezánom.

 

Ryby

Asi nie je žiadnym prekvapením, že vodné znamenie preferuje pizzu s morskými plodmi. Pridajte na ňu aj niečo pikantné a vaša láska v znamení Rýb zaručene neodolá.

 

Pizza v tvare srdca poteší všetkých!

 

 

Aj vaša polovička je chladná, keď je hladná? S Bistro.sk to vyriešite úplne jednoducho. Objednajte jej horúcu pizzu v tvare srdca a pribaľte k nej aj originálnu Valentínku.