Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Učinili sme to bystro: Dajmejedlo už patrí pod Bistro!

12. apríl 2017

Naša Bistro rodina má nového člena. Od začiatku apríla je DajmeJedlo najmladším kúskom Bistro.sk.

 

 

Učinili sme to bystro: Dajme jedlo už patrí pod Bistro!

 

Cez Bistro.sk sa objednávať oplatí

 

Po prihlásení na Bistro.sk sa počíta každá vaša objednávka do vernostného programu, s ktorým získavate svoje minuté peniaze naspäť vo forme kreditov. Teda, čím viac si objednávate, tým viac na svojich objednávkach šetríte.  

Objednávať svoje obľúbené jedlá môžete aj so šikovnou mobilnou aplikáciou pre Android a iOS, kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Okrem toho na vás čakajú špeciálne akcie a zľavy, ktoré platia iba pri objednávkach cez Bistro.sk. Navyše si každý deň môžete zatočiť Bistro kolesom, s ktorým hráte až o 2000 kreditov denne.

 

Vyskúšajte Bistro.sk so zľavou 4

 

Učinili sme to bystro: Dajme jedlo už patrí pod Bistro!

 

Pre všetkých nových zákazníkov má Bistro.sk po prihlásení 4€ zľavu na prvé dve objednávky, aby ste poriadne vyskúšali naše služby. Na výber máte viac ako 500 reštaurácií po celom Slovenku a ochutnať môžete až 30 rôznych kuchýň. Ak sa vám bude objednávanie jedla s Bistro.sk páčiť, povedzte o ňom svojim priateľom a získajte za každého z nich ďalšie 1 euro zľavu.

Urobte teda bystré rozhodnutie a staňte sa súčasťou Bistro rodiny aj vy. Zaraďte sa už dnes k 200 000 spokojným zákazníkom. 

 

Bistro.sk sa stane vašou obľúbenou závislosťou!