Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Forsomeone testovali bratislavské burgre

27.06.2017

Dievčatá z dievčenskej skupiny Forsomeone si tentokrát pochutnávali na bratislavských hamburgroch. To, ako burgre obstáli v ich prísnom teste, môžete ihneď zistiť.

 

 

 

Naša Laura dlhé roky nejedla mäso, ale posledný rok sa jej zmenili chute a opäť začala. Odvtedy sa veľmi tešíme, že si spolu môžeme ísť sadnúť na poriadny mäsitý šťavnatý burger. Klasika je klasika, ale objavili sme aj jednu novinku, ktorá nás veľmi zaujala, tak sme neváhali, trošku zariskovali a opäť objednávali cez Bistro.sk.

 

 

Daniel’s pub & pizza - Burger original

 

Boli sme. ako inak, znovu veľmi hladné, takže sme sa nevedeli dočkať až burger zaženie tento pocit. Donáška bola veľmi dochvíľna a prišla presne načas. Po otvorení krabice vyzeral burger nádherne a jeho vôňa bola lákavá. Objednávka pozostávala z Burgru Originál, hranolčekov a omáčky. Betty hneď skočila po hranolčekoch, ktoré boli klasicky fajn a nepohrdla ani barbecue omáčkou, ktorá bola úžasná. Nechutila tak umelo ako to väčšinou býva zvykom, ale naopak veľmi domáco. V burgri bolo veľa zeleniny a veľký kusisko mäsa. Mäso, však, bolo well-done, čo mne (Laura) a Miške nevyhovovalo. Máme radšej viac šťavnatejšie mäsko. Betty s tým však bola OK. Ďalšie ingrediencie boli prepečená slaninka (mohla byt prepečená trošku viac) volské oko, majonéza, syr, šalát a červená cibuľka, ktorá nesmie chýbať v žiadnom burgri.  Burger obsahoval veľa ingrediencií, čo bolo fajn kvôli jeho chuti, no ubralo to na praktickosti a možnosti kultivovaného jedenia. Ak sa, ale pri jedení burgru nachádzate osamote v pohodlí vášho domova, tak to pre vás určite nebude prekážkou:)

 

 

Andy’s pizza

 

Pri tejto objednávke nešlo o klasický burger, ale o pizza burger, čo znamená, že zvyčajná žemľa bola nahradená pizzovým cestom. Tlieskame, veľmi dobrý a praktický nápad! Pizzové cesto totiž držalo žemľu pohromade oveľa lepšie ako klasická žemľa. Chuťovo tam nebolo vonkoncom čo vytknúť, práve naopak. A tá oveľa väčšia porcia syra v pizza burgri nás veľmi potešila :) Určite tento pizza burger ochutnajte aj vy .

 

 

 

Arnošt - slaninový burger

 

Donáška prišla “se vším-všudy”, to znamená , že nezabudli na utierky, čo je veľmi dôležité, ak si burger chcete naozaj poriadne vychutnať. Ďalej nám k burgru priniesli nápoj, hranolčeky, omáčku a cibuľovééé (najviac vec na svete ) krúžky.  Miška, ako sa sama nazvala a pasovala za  “odborníčku na mäso a burgre” :D povedala,  že mäsko bolo úžasne, veľmi dobre dochutené , dobre upečené, ale zároveň stále šťavnaté. Betty nedodala nič viac, len že burger je veľmi dobrý (a pritom ona príliš burgrová nie je ). Chrumkavá upečená slaninka bola tentokrát, ako sa hovorí čerešničkou, no nie na torte ale na burgri. Jediná vec, ktorá sa nám nepozdávala bola omáčka k hranolkám, ktorej chuť nebola veľmi identifikovateľná. Chutila trošku ako barbecue, trošku ako paradajková omáčka… boli sme z nej zmätené. Omáčka však nebola tak podstatná ako burger a ten od nás dostal jednotku :)

 

 

Tak, čo? Dostali ste aj vy chuť na poriadny burger? Tak si vyberte ten, čo vás najviac v podaní dievčat zo skupiny Forsomeone upútal a napíšte nám, ako vám chutil.