Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Najnovšie pikošky od našich zákazníkov

14. júl 2017

Zaujímavých  postrehov nám stále pribúda, tak sme sa rozhodli ponúknuť vám ďalšiu várku toho, čo nás pobavilo, znepokojilo, potešilo, ale aj vystrašilo. 

 

 

Pozbierali sme ďalšie vaše postrehy

 

My v Bistro.sk sa snažíme vám večer spríjemňovať, ale občas ho sťažíme. Samozrejme, nie sme v tom sami...

 

Najprv som dal 6 pív, potom som zmastil 1150tku Picant, potom liter mlieka a minerálky, lebo ma smädilo za tou pizzou. Nemohol som ani sedieť ani ležať, len sa prechádzať, aby som mohol zaspať.  

 

Niekedy nájdete vo svojej objednávke aj niečo, čo ste nečakali

 

Nevšimol som si, že pri objednávke 2 pízz dostanem ešte jednu navyše. Bol to skvelý bonus.

 

V pizze Diavola boli feferónky, prečo?

 

Nechápem, načo bola v pizzi Hawai aj šunka. Ananás úplne stačí.

 

Dobré jedlo z vás robí literátov a razom skladáte najrôznejšie ódy na chuť

 

Pizza bola fantastická, mal som pocit, že ju piekli u mňa doma tým, aká bola fajne teplá.

 

Ako som jedol pizzu, mal som pocit, že sa nachádzam na príjemnom mieste. Bola špičková! Prosím, dajte nejaké prémie kuchárom z tejto pizzerie. Vždy mám dobrú náladu po tejto pizzi.

 

Pizza dovezená za 30 minút. Smotanový základ, ako vždy, vynikajúci. Navyše krásny obrázok nakreslený na krabici a to všetko za smiešne peniaze. ☺

 

Mňam!!! Odkedy som pizzu u Schillera ochutnala prvýkrát, som jej verná a nemyslím na žiadnu inú. ☺  Nielen perfektne chutí, ale aj esteticky vyzerá. Je to jednoducho zážitok. Pri jej jedení sa neviem kontrolovať... Porciu musím dojesť, aj keď už nevládzem, lebo je jednoducho famózna!

 

Ja som to nezjedol, ja som to zožral... Neviem, ako to ten kuchár (či kuchárka) robí, ale takú dobrotu vytvoriť sa nepodarí len tak hocikomu ☺

 

Čakanie síce nemáte radi, ale na druhú stranu, čakanie z vás robí kreatívnejších ľudí

 

Reštaurácia pre tých, čo bývajú radi hladní. Objednávka prebehla o 8:30, doručenie okolo 14:00... Ako pán kuriér bol milý, ale za tú dobu by som pripravil aj konfitovanú kačicu.

 

Pozbierali sme ďalšie vaše postrehy

 

Ale ak máte jedlo rýchlo, viete to oceniť znamenitými prívlastkami

 

Donášková rýchlovka.

 

19 minút a jedlo bolo u mňa. Brutál express!

 

Uspokojili ste ma za 25 minút.

 

Vieme nielen potešiť chuťové bunky, ale aj zachrániť život

 

Vážim si tuto aplikáciu, pomohla mi v tých najhorších situáciách, respektíve prežiť v skole.

 

Nevládala som sa ani pohnúť, zimnica, horúčka, kašeľ a v bruchu mi škvŕkalo tak, že by som až plakala. Z posledných síl som otvorila počítač a objednala si cez vašu stránku. Absolútna pecka a šoky, keď mi kuriér po 30 minútach volal, že je už pred bytovkou. Vyplazila som sa z bytu, chudák musel sa ma aj zľaknúť, no v tej chvíli mi to bolo jedno. Jedlo, jedlo, jedlo....ach mňam, výborná pizza to bola. Ďakujem, zachránili ste mi život!

 

Skvelá vec to Bistro pre všetkých hladných a trochu lenivých ľudí, ako som ja.

 

Pozbierali sme ďalšie vaše postrehy

 

Naozaj nepredávame popcornovú kukuricu...

 

Zákazníčka: Ja som sa dočítala, že vy predávate kukuricu a ja by som z nej chcela robiť popcornovu farmu, že pukance. Je to pravda?

 

Bistro.sk: No, sklamem vás, ale cez nás sa asi ku kukurici nedostanete. My zastrešujeme reštaurácie a cez nás si môžete objednať jedlo. Pekný deň ešte prajem.

 

Zákazníčka: Ja vás ale nechápem Bistro. Veď, ja som si vás pozrela na internete a videla som, že predávate kukuricu. No, ale keď si myslíte, že nepredávate kukuricu, tak kde by som ju reálne zohnala? Poradili by ste mi? 

 

Tlieskame našepkávaču v mobile. Túto situáciu si len tak nevymyslíte!

 

Bistro.sk made my day. Týpek doniesol obedy, ale pomýlil polievky. Veď v pohode, stáva sa aj horšie, len som mu chcel povedať, že sa nemusí vracať. Potom mi poslal aj SMSku a tá mi spravila krásny piatoček ☺

 

Pozbierali sme ďalšie vaše postrehy

 

Takéto postrehy a príbehy spravia pekný deň aj nám. A čo vy? Aké máte skúsenosti s Bistro.sk? Podeľte sa s nimi v komentároch. 

 

Pozbierali sme ďalšie vaše postrehy