Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.
01. február 2019

Zimný víkend v náručí partnera: Za toto vás bude zbožňovať!

Zima sa nám len teraz ukazuje v plnej sile! Do decembra to bolo v podstate príjemné jesenné (aj keď trochu chladnejšie) počasie. Ale to, čo sa deje teraz, to je už iná káva. Ale dá sa to prežiť a garantujeme vám, že sa pritom rozhodne nudiť nebudete. Ani vy, ani váš partner!

Zobudili ste sa do rána s počasím pod psa? Vonku husto sneží, fúka silný vietor a vy sa pri pohľade na to chystáte upadnúť do hlbokej depresie? Nezúfajte! Radšej si pripravte bohovsky dobrý akčný plán.

 

Čo budete potrebovať?

Partnera, fantáziu, dobrú náladu a možnosť zatvoriť sa doma aspoň na jeden celý deň.

 

Ako na to?

1. Pripravte si spolu kráľovské raňajky. Toasty, praženicu, volské oko, na čo len máte chuť. Dbajte na servírovanie, konečne si ich vychutnajte pri štýlovo prestretom stole spoločne. Cez týždeň, keď sa ponáhľate do roboty, predsa na takéto príjemné momenty čas určite nemáte. A rozprávajte sa! O hocičom. Bez mobilných telefónov. To je rozkaz!

2. Horúci čaj, káva a hocičo, čo dokáže potešiť vaše mlsné jazýčky. Len tak v pyžame si vyberte spoločenskú hru, ktorá vás oboch bude baviť a hrajte sa. Puzzle, Monopoly, karty, Playstation... fantázie sa medze nekladú.

 

3. Po bohatých raňajkách je už kuchyňa tabu. Ak vás prepadne vlčí hlad, viete to vyriešiť veľmi jednoducho, len na štyri kliknutia prostredníctvom mobilnej aplikácie Bistro.sk. Je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob donášky jedla. Vaša mňamka príde až k dverám.   

 

 Objednaj obrázok

 

4. Neskorý obed z Bistro.sk chutil (ako ináč) fantasticky a teraz už len šup pod deku, pustite si obľúbený seriál, film a maratón sa môže začať. Okoreniť tieto chvíle môžete romantickým kúpeľom pri sviečkach, olejovou masážou aj... Treba vám viac?!