Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.
18. marec 2019

Jedol pizzu aj burgre: Aj napriek tomu muž schudol až 80 kg!

Vážil už viac ako 175 kilogramov, keď si uvedomil, že zmene sa nevyhne. Momentálne vyzerá Anthony Brown tak dobre, že by pokojne mohol účinkovať aj v reklamách!

 

34-ročný Anthony Brown, ktorý žije v Kalifornii so svojou rodinou, "zjedol denne až 8 000 kalórií". Medzi jeho najobľúbenejšie jedlá (doteraz) patria burgre, hranolčeky aj pizza. Keď už vážil 175 kg, začal šípiť, že táto cesta nikam nevedie a ak, tak do záhuby. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#tbt To the “good ol days” where I was “Happy”... unknowingly eating 6 to 7000 calories per day🍕🍪🥨🍟, eating my way to an early grave🤨, and making up all the excuses in the world as to why my clothes didn’t fit anymore and why I didn’t fit on roller coasters anymore😔.... . . . But look at happy that guy looked! Probably because he wasn’t starving all the time like he is now 😂🤣 . . #fitness #fitfam #trainer #workout #exercise #obesetobeast #gymmotivation #goals #shredded #biceps #fatloss #weightlossjourney #weightlosstransformation #bodybuilding #calories #diet #fitstagram #fitspiration #physique #weights #motivation #abs #throwbackthursday #gains #weightloss #cardio #malemodel

Príspevok, ktorý zdieľa Anthony Brown (@antbyzz),

Mesiac sa stravoval priam ukážkovo zdravo, do jedálnička si zaradil kuracie mäso, veľa zeleniny, ovsené kaše, lenže mladý pán veľmi trpel. Tieto jedlá mu totiž vôbec nechutili, nemal ich rád. Rozhodol sa, že vyskúša niečo iné a možno to bude fungovať. 

Vrátil sa k starým favoritom, opäť si s obľubou objednával šťavnaté hamburgery, do zlatista opečené hranolčeky, aj chrumkavú pizzu na rôzne spôsoby. Lenže! Jedol oveľa menej ako kedysi. Nikdy neprekročil svoju stanovenú hranicu, čiže 2 000 kalórií denne. Samozrejme, nezabudol ani na pravidelný pohyb. Chodil denne na jednu hodinu do fitka a tvrdo makal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#transformationtuesday 👤: 375+lbs vs 195lbs 👕: 4XL vs Large 👖: 46in waist vs 30in waist 🍽: 7000 Calories vs 2000 calories. ▪️ Extremely thankful for the guy on the left, because without him, I wouldn’t have the knowledge, dedication, and work ethic to create the guy on the right. It’s crazy that both of these guys eat the same foods 🍪🍕🌭🍔 but have drastically different physiques. The number on the bottom tells the whole story. #diet #exercise #calories #weightlosstransformation #weightloss #bodybuilding #goals #transformation #iifym #cutting #workout #fitness #fitnessmotivation #fitnessmodel #malemodel #fitstagram #progress #physique #gains

Príspevok, ktorý zdieľa Anthony Brown (@antbyzz),

Anthony váži dnes 95 kilogramov a jeho super vypracované telo mu závidia aj tí najlepší kulturisti. "Jeden celý mesiac som sa stravoval zdravo, potom som pocítil neodolateľnú túžbu zamaškrtiť si. Vtedy som prišie na to, že schudnúť dokážem akokoľvek, musím len menej jesť. Týždenne som schudol 1 kg, jedol som to, čo mi chutilo a netrpel som z tohto procesu. Vďaka pravidelnému cvičeniu mi koža neovisla. Vidíte, funguje to," podelil sa o svoje skúsenosti Brown, ktorý dúfa, že jeho tipy pomôžu aj ostatným. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Same Food, Different Body. 🍕 . Throwback to my San Francisco’s trip, when I had one of the best pizzas I’ve ever had, and one of the best physique as well! 💪🏽👍🏽 . *Tag someone who likes pizza and wants to lose weight* 🏋🏽‍♀️ . I’ll be posting an example of my daily food diary tonight to give an example of how I can eat like this, and lose weight and maintain a body like this. If you’re not following me yet, you might want to. . #fitness #fitfam #personaltrainer #workout #exercise #obesetobeast #gymmotivation #goals #shredded #pizza #fatloss #weightlossjourney #weightlosstransformation #bodybuilding #iifym #diet #fitstagram #fitspiration #physique #caloriecounting #motivation #abs #foodie #gains #weightloss #flexibledieting #malemodel #fitnessmodel

Príspevok, ktorý zdieľa Anthony Brown (@antbyzz),

Rozhodli ste sa aj vy schudnúť do plaviek? Aj s Bistro.sk sa to dá.
Z bohatej ponuky jedál si určite vyberiete!

 

Objednaj obrázok