Pizza 33cmPizza 33cm
- Pizza Margherita 33cmtomato base, Mozzarella cheese, cherry tomatoes, basil pestotomato base, Mozzarella cheese, cherry tomatoes, basil pesto9,00 €0,43 kg, 20,93 €/1kg
- 2. Prosciutto Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, hamtomato base, Mozzarella cheese, ham9,50 €0,45 kg, 21,11 €/1kg
- 3. Pizza Classic 33cmtomato base, Mozzarella cheese, ham, corntomato base, Mozzarella cheese, ham, corn9,90 €0,52 kg, 19,04 €/1kg
- 4. Funghi Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, fresh mushroomstomato base, Mozzarella cheese, fresh mushrooms9,50 €0,46 kg, 20,65 €/1kg
- 5. Pizza Toscana 33cmtomato base, Mozzarella cheese, ham, sweetcorn, fresh mushroomstomato base, Mozzarella cheese, ham, sweetcorn, fresh mushrooms10,00 €0,53 kg, 18,87 €/1kg
- 6. Salami Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, salamitomato base, Mozzarella cheese, salami9,90 €0,45 kg, 22,00 €/1kg
- 7. Four Cheese Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, Niva cheese, smoked cheese, Hermelín cheesetomato base, Mozzarella cheese, Niva cheese, smoked cheese, Hermelín cheese10,50 €0,49 kg, 21,43 €/1kg
- 8. Pizza Four Seasons 33cmtomato base, Mozzarella cheese, ham, fresh mushrooms, green olives, artichokestomato base, Mozzarella cheese, ham, fresh mushrooms, green olives, artichokes10,90 €0,53 kg, 20,57 €/1kg
- 9. Hawaiian Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, ham, pineappletomato base, Mozzarella cheese, ham, pineapple9,90 €0,53 kg, 18,68 €/1kg
- 10. Rustic Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, Cottage cheese, ham, green olives, corn, artichokestomato base, Mozzarella cheese, Cottage cheese, ham, green olives, corn, artichokes10,30 €0,56 kg, 18,39 €/1kg
- 11. Vegetarian Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, fresh mushrooms, cherry tomatoes, corn, broccolitomato base, Mozzarella cheese, fresh mushrooms, cherry tomatoes, corn, broccoli9,80 €0,62 kg, 15,81 €/1kg
- 12. Pizza Verde 33cmtomato base, Mozzarella cheese, salami, cherry tomatoes, arugula, basil pestotomato base, Mozzarella cheese, salami, cherry tomatoes, arugula, basil pesto11,50 €0,53 kg, 21,70 €/1kg
- 13. Pizza Belissima 33cmtomato base, Mozzarella cheese, Burrata cheese, green olives, arugula, pine nuts, basil pestotomato base, Mozzarella cheese, Burrata cheese, green olives, arugula, pine nuts, basil pesto11,80 €0,55 kg, 21,45 €/1kg
- 14. Vajnor Pizza 33cmcreamy base, Mozzarella cheese, fresh dill, bacon, eggcreamy base, Mozzarella cheese, fresh dill, bacon, egg10,40 €0,47 kg, 22,13 €/1kg
- 15. Spinach Pizza 33cmCream base, Mozzarella cheese, bacon, egg, gourmet creamCream base, Mozzarella cheese, bacon, egg, gourmet cream10,40 €0,55 kg, 18,91 €/1kg
- 16. Sicilian Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, black olives, anchovy fillets, caperstomato base, Mozzarella cheese, black olives, anchovy fillets, capers11,10 €0,53 kg, 20,94 €/1kg
- 17. Tuna Pizza 33cmtomato base, mozzarella cheese, red onion, green olives, tunatomato base, mozzarella cheese, red onion, green olives, tuna10,80 €0,53 kg, 20,38 €/1kg
- 18. Provincial Pizza 33cmtomato base, Mozzarella cheese, ham, bacon, corn, pickled pepperstomato base, Mozzarella cheese, ham, bacon, corn, pickled peppers11,50 €0,56 kg, 20,54 €/1kg
- 19. Pizza Roma 33cmtomato base, Mozzarella cheese, ham, bacon, salami, fresh mushrooms, corn, pickled pepperstomato base, Mozzarella cheese, ham, bacon, salami, fresh mushrooms, corn, pickled peppers12,10 €0,6 kg, 20,17 €/1kg
- 20. Pizza Diavola 33cmtomato base, Mozzarella cheese, salami, red onion, chili peppers, jalapeñostomato base, Mozzarella cheese, salami, red onion, chili peppers, jalapeños10,90 €0,52 kg, 20,96 €/1kg
Business details
Pizzéria Vera Napoli
CLIPSE s.r.o.
Rubínová 1
90025 Chorvátsky Grob
Virksomhedsregister: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 189364/B
Virksomhedsregistreringsnummer: 57055319
Momsnummer: SK2122550903
>

