SoupsSoups
- Sour SoupChicken meat, carrot, onion, pepper, eggChicken meat, carrot, onion, pepper, egg3,00 €0,12 kg, 25,00 €/1kg
- Broth SoupClear broth made from bones, vegetables, and chickenClear broth made from bones, vegetables, and chicken3,50 €0,12 kg, 29,17 €/1kg
- Miso SoupMiso paste, tofu, seaweed, and spring onionMiso paste, tofu, seaweed, and spring onion3,50 €0,12 kg, 29,17 €/1kg
- Coconut Soup with ChickenMeat, coconut milk, mushrooms, zucchini, glass noodles, tofu, lime juiceMeat, coconut milk, mushrooms, zucchini, glass noodles, tofu, lime juice5,00 €0,12 kg, 41,67 €/1kg
- Coconut Soup with Shrimpprawns, coconut milk, mushrooms, zucchini, glass noodles, tofu, lime juiceprawns, coconut milk, mushrooms, zucchini, glass noodles, tofu, lime juice5,50 €0,12 kg, 45,83 €/1kg
- Văn Thăn PolievkaBroth, wonton dumplings, pork, spring onionBroth, wonton dumplings, pork, spring onion4,00 €

