PizzaPizza
- 1, Margherita Pizzatomato sauce, cheese, tomatoes, basil, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, tomatoes, basil, (Allergens: 1, 7)7,50 €0,42 kg, 17,86 €/1kg
- 2, Roman Pizzatomato sauce, cheese, ham, mushrooms, corn, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, ham, mushrooms, corn, (Allergens: 1, 7)8,90 €0,54 kg, 16,48 €/1kg
- 3, Prosciutto Pizzatomato sauce, cheese, prosciutto, arugula, parmesan, cherry tomatoes, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, prosciutto, arugula, parmesan, cherry tomatoes, (Allergens: 1, 7)10,20 €0,5 kg, 20,40 €/1kg
- 4, Four Cheese Pizzatomato sauce, 4 types of cheese – Oštiepok, Niva, Eidam, Pecorino/Parmesan, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, 4 types of cheese – Oštiepok, Niva, Eidam, Pecorino/Parmesan, (Allergens: 1, 7)9,20 €0,54 kg, 17,04 €/1kg
- 5, Hawaiian Pizzatomato sauce, ham, cheese, pineapple, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, ham, cheese, pineapple, (Allergens: 1, 7)9,20 €0,54 kg, 17,04 €/1kg
- 6, Pizza Tonotomato sauce, tuna, onion, olives, (Allergens: 1, 7, 10)tomato sauce, tuna, onion, olives, (Allergens: 1, 7, 10)9,20 €0,53 kg, 17,36 €/1kg
- 7, Sicilian Pizzatomato sauce, ham, bacon, sausage, onion, corn, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, ham, bacon, sausage, onion, corn, (Allergens: 1, 7)10,70 €0,58 kg, 18,45 €/1kg
- 8, Veggie Pizzatomato sauce, cheese, corn, mushrooms, tomato, broccoli, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, corn, mushrooms, tomato, broccoli, (Allergens: 1, 7)8,20 €0,5 kg, 16,40 €/1kg
- 9, Pepperoni Pizzatomato sauce, cheese, salami, onion, peppers/Chili, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, salami, onion, peppers/Chili, (Allergens: 1, 7)8,50 €0,52 kg, 16,35 €/1kg
- 10, Pizza Infarkttomato sauce, cheese, bacon, Niva cheese, oštiepok cheese, sausage, onion, peppers, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, bacon, Niva cheese, oštiepok cheese, sausage, onion, peppers, (Allergens: 1, 7)11,50 €0,55 kg, 20,91 €/1kg
- 11. Provincial Pizzatomato, syrup, oregano, ham, bacon, corn, pepperstomato, syrup, oregano, ham, bacon, corn, peppers9,40 €0,54 kg, 17,41 €/1kg
- 12. Pizza Chickentomato sauce, cheese, chicken meat, bacon, blue cheese, corn, (Allergens: 1, 7)tomato sauce, cheese, chicken meat, bacon, blue cheese, corn, (Allergens: 1, 7)9,20 €0,54 kg, 17,04 €/1kg
- 13, Anchoviestomato sauce, cheese, ham, dried tomatoes, anchovies, olive oil, parmesan shavingstomato sauce, cheese, ham, dried tomatoes, anchovies, olive oil, parmesan shavings10,50 €0,55 kg, 19,09 €/1kg
- 14, Spinachtomato sauce, cheese, fresh spinach, bacon, eggtomato sauce, cheese, fresh spinach, bacon, egg9,20 €0,55 kg, 16,73 €/1kg
- 15, Americanatomato sauce, syrup, minced beef, chili, mushrooms, peppers, and BBQ saucetomato sauce, syrup, minced beef, chili, mushrooms, peppers, and BBQ sauce11,50 €0,55 kg, 20,91 €/1kg
- 16, Turkish pizza with kebabwith freshly grilled chicken kebab, cheese, egg, and herbswith freshly grilled chicken kebab, cheese, egg, and herbs10,90 €0,6 kg, 18,17 €/1kg
- 17, Turkish pizza with braised beefwith braised beef seasoned with cardamom, garam masala, cheese, egg, and oriental herbswith braised beef seasoned with cardamom, garam masala, cheese, egg, and oriental herbs12,90 €0,6 kg, 21,50 €/1kg
- 18, PIZZA sticks with garlic and sweet chili dressing 8 pcsaccording to your choice: garlic with sesame or with oreganoaccording to your choice: garlic with sesame or with oregano7,90 €0,35 kg, 22,57 €/1kg
- 19, PIZZA Sticks with Garlic and Sweet Chili Dressing 8 pcsaccording to your choice: bacon, ham, or cheeseaccording to your choice: bacon, ham, or cheese8,50 €0,45 kg, 18,89 €/1kg
- 20, PIZZA sticks with garlic and sweet chili dressing 8 pcsaccording to your choice: with blue cheese and onion or sausage and little onionaccording to your choice: with blue cheese and onion or sausage and little onion8,90 €0,45 kg, 19,78 €/1kg
Business details
Foodfabrik
INNO, s.r.o.
Gagarinova 1716/3
91101 Trenčín
Virksomhedsregister: Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 25566/R
Virksomhedsregistreringsnummer: 46490230
Momsnummer: SK2820010380
>

