KebabKebab
- Kebab Rollmeat, vegetables, dressingmeat, vegetables, dressing6,00 €0,35 kg, 17,14 €/1kg
- Kebab tortillameat, vegetables, dressingmeat, vegetables, dressing6,50 €0,35 kg, 18,57 €/1kg
- Kebab boxmeat, fries, vegetables, dressingmeat, fries, vegetables, dressing7,00 €0,35 kg, 20,00 €/1kg
- Kebab plattermeat, vegetables, fries, dressingmeat, vegetables, fries, dressing7,00 €0,35 kg, 20,00 €/1kg
- Student Kebabchicken meat, iceberg lettuce, tomatoes, onions, dressing, rollschicken meat, iceberg lettuce, tomatoes, onions, dressing, rolls4,00 €0,25 kg, 16,00 €/1kg

