Daily menu ThursdayDaily menu Thursday
- Menu 1: 150g Fried beef steak, mashed potatoes, mixed salad (1,3,7)10,00 €0,15 kg, 66,67 €/1kg
- Menu 2: 150g Chicken Breasts in Chinese Style, Jasmine Rice (6)8,00 €0,15 kg, 53,33 €/1kg
- Menu 3:300g Poppy Seed Roll, butter, topping (1,3,7)8,00 €0,3 kg, 26,67 €/1kg
Business details
Prievozská piváreň
Alaska Invest s. r. o.
Mierová 32
821 05 Bratislava
Virksomhedsregister: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 65793/B
Virksomhedsregistreringsnummer: 45583871
Momsnummer: SK2023053417
>

