Pizza 33cmPizza 33cm
- 1. Small Margherita Pizzatomato puree, Mozzarella cheese, oreganotomato puree, Mozzarella cheese, oregano7,50 €0,53 kg, 14,15 €/1kg
- 2. Small Ham Pizzatomato puree, Edam cheese, ham, oreganotomato puree, Edam cheese, ham, oregano8,00 €0,535 kg, 14,95 €/1kg
- 3. Small Sausage Pizzatomato puree, Edam cheese, sausage, oreganotomato puree, Edam cheese, sausage, oregano8,00 €0,535 kg, 14,95 €/1kg
- 4. Small Funghi Pizzatomato puree, Edam cheese, ham, mushrooms, oreganotomato puree, Edam cheese, ham, mushrooms, oregano8,00 €0,535 kg, 14,95 €/1kg
- 5. Quattro Stagioni Pizza smalltomato purée, Eidam cheese, mushrooms, ham, artichokes, olivestomato purée, Eidam cheese, mushrooms, ham, artichokes, olives9,50 €0,565 kg, 16,81 €/1kg
- 6. Small Tuna Pizzatomato puree, Eidam cheese, tuna, oniontomato puree, Eidam cheese, tuna, onion8,00 €0,585 kg, 13,68 €/1kg
- 7. Pizza Rusticana smalltomato puree, Edam cheese, ham, corn, artichokes, olivestomato puree, Edam cheese, ham, corn, artichokes, olives9,00 €0,575 kg, 15,65 €/1kg
- 8. Small Pepperoni Pizzatomato puree, Eidam cheese, salami, mushrooms, sausage, onion, bell pepperstomato puree, Eidam cheese, salami, mushrooms, sausage, onion, bell peppers9,00 €0,625 kg, 14,40 €/1kg
- 9. Small Vegetarian Pizzatomato puree, Edam cheese, mushrooms, pepper, corn, pineappletomato puree, Edam cheese, mushrooms, pepper, corn, pineapple8,00 €0,685 kg, 11,68 €/1kg
- 10. Hawaiian pizza smalltomato purée, Edam cheese, ham, pineappletomato purée, Edam cheese, ham, pineapple8,00 €0,57 kg, 14,04 €/1kg
- 11. Pizza Via Grande smalltomato purée, Edam cheese, chicken meat, corntomato purée, Edam cheese, chicken meat, corn9,50 €0,6 kg, 15,83 €/1kg
- 12. Gazdovská Small Pizzatomato puree, Eidam cheese, bryndza, bacon, onion, sausagetomato puree, Eidam cheese, bryndza, bacon, onion, sausage9,50 €0,625 kg, 15,20 €/1kg
- 13. Cheese Pizza Smalltomato puree, Eidam cheese, Niva cheese, smoked cheese, Mozzarella cheesetomato puree, Eidam cheese, Niva cheese, smoked cheese, Mozzarella cheese9,50 €0,58 kg, 16,38 €/1kg
- 14. Bad Mexican Pizzatomato puree, Eidam cheese, sausage, onion, peppers, beanstomato puree, Eidam cheese, sausage, onion, peppers, beans9,50 €0,595 kg, 15,97 €/1kg
- 15. Pizza Pilgrims smalltomato purée, Edam cheese, ham, Mozzarella cheese, tomatoes, black olives, oreganotomato purée, Edam cheese, ham, Mozzarella cheese, tomatoes, black olives, oregano8,00 €0,615 kg, 13,01 €/1kg
- 16. Pizza University smalltomato purée, Edam cheese, ham, corn, mushrooms, olives, oreganotomato purée, Edam cheese, ham, corn, mushrooms, olives, oregano9,00 €0,59 kg, 15,25 €/1kg
- 17. Small Broccoli Pizzatomato puree, Edam cheese, salami, broccoli, garlic, egg, Niva cheese, oreganotomato puree, Edam cheese, salami, broccoli, garlic, egg, Niva cheese, oregano9,00 €0,62 kg, 14,52 €/1kg
- 18. Pizza El Padro smalltomato puree, Eidam cheese, salami, sausage, peppers, egg, oreganotomato puree, Eidam cheese, salami, sausage, peppers, egg, oregano9,00 €0,62 kg, 14,52 €/1kg
- 19. Pizza Marianno smalltomato puree, Edam cheese, Niva cheese, bacon, sausage, oniontomato puree, Edam cheese, Niva cheese, bacon, sausage, onion8,50 €0,62 kg, 13,71 €/1kg
- 20. Small Pizza Bambinotomato puree, Eidam cheese, ham, pineapple, corn, Bambino cheesetomato puree, Eidam cheese, ham, pineapple, corn, Bambino cheese8,50 €0,63 kg, 13,49 €/1kg
Business details
Reštaurácia Contesa
Contesa team s.r.o.
Hradná 158
04941 Krásnohorské Podhradie
Virksomhedsregister: Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 54826/V
Virksomhedsregistreringsnummer: 54762952
Momsnummer: SK2121804190
>

