Small PizzaSmall Pizza
The weight of the food is stated in its raw state.The weight of the food is stated in its raw state.
- 1, Small Margheritatomato base, cheesetomato base, cheese6,50 €0,4 kg, 16,25 €/1kg
- 2, Small Funghitomato base, cheese, mushroomstomato base, cheese, mushrooms6,50 €0,4 kg, 16,25 €/1kg
- 3, Small Vesuviotomato base, cheese, hamtomato base, cheese, ham6,50 €0,5 kg, 13,00 €/1kg
- 4, Small Capricciosatomato base, cheese, ham, olivestomato base, cheese, ham, olives6,50 €0,53 kg, 12,26 €/1kg
- 5, Little Spicytomato base, cheese, ham, jalapeñotomato base, cheese, ham, jalapeño6,50 €0,5 kg, 13,00 €/1kg
- 6, Small Quattro Formaggitomato base, four types of cheese, (Please indicate in the notes whether you want the cheeses mixed or separate)tomato base, four types of cheese, (Please indicate in the notes whether you want the cheeses mixed or separate)6,50 €0,5 kg, 13,00 €/1kg
- 7, Small Four Seasonstomato base, cheese, ham, mushrooms, olives, caperstomato base, cheese, ham, mushrooms, olives, capers6,50 €0,55 kg, 11,82 €/1kg
- 8, Little Vegetariantomato base, cheese, pepper, tomatoestomato base, cheese, pepper, tomatoes6,50 €0,53 kg, 12,26 €/1kg
- 9, Small Calzone Pietomato base, cheese, ham, tomatoestomato base, cheese, ham, tomatoes6,50 €0,45 kg, 14,44 €/1kg
- 10, Little Springtomato base, cheese, ham, pepper, broccoli, Encián cheesetomato base, cheese, ham, pepper, broccoli, Encián cheese6,50 €0,55 kg, 11,82 €/1kg
- 11, Malá Royaltomato base, cheese, ham, corn, olives, mushrooms, caperstomato base, cheese, ham, corn, olives, mushrooms, capers6,50 €0,58 kg, 11,21 €/1kg
- 12, Small Hawaiitomato base, cheese, ham, pineappletomato base, cheese, ham, pineapple6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg
- 13, Small Mexicantomato base, cheese, ham, beans, pepperstomato base, cheese, ham, beans, peppers6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg
- 14, Little Fantasytomato base, cheese, ham, pepper, eggtomato base, cheese, ham, pepper, egg6,50 €0,5 kg, 13,00 €/1kg
- 15, Small Chillitomato base, cheese, jalapeño, sausage, oniontomato base, cheese, jalapeño, sausage, onion6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg
- 16, Little Corsicatomato base, cheese, salami, egg, oniontomato base, cheese, salami, egg, onion6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg
- 17, Small Chickentomato base, cheese, chicken meat, tomatoes, oniontomato base, cheese, chicken meat, tomatoes, onion6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg
- 18, Little Venicetomato base, cheese, ham, corntomato base, cheese, ham, corn6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg
- 19, Little Capritomato base, cheese, ham, corn, mushroomstomato base, cheese, ham, corn, mushrooms6,50 €0,53 kg, 12,26 €/1kg
- 20, Little Farmer'stomato base, cheese, sausage, bacon, onion, eggtomato base, cheese, sausage, bacon, onion, egg6,50 €0,52 kg, 12,50 €/1kg

