HamburgerHamburger
- Farmhousehome-style potatoes, grilled mushrooms, BBQ sauce, beef, bacon, cheddar cheese, fried egg, fried onion, mayonnaise, chipshome-style potatoes, grilled mushrooms, BBQ sauce, beef, bacon, cheddar cheese, fried egg, fried onion, mayonnaise, chips14,90 €0,5 kg, 29,80 €/1kg
- Classic Cheeseburgerhomemade bun, iceberg lettuce, mustard mayonnaise, beef meat, cheddar cheese, grilled onions, pickles, ketchup, tomatoes, frieshomemade bun, iceberg lettuce, mustard mayonnaise, beef meat, cheddar cheese, grilled onions, pickles, ketchup, tomatoes, fries12,60 €0,5 kg, 25,20 €/1kg
- Frisco Burgerhomemade bun, beef, grilled mushrooms, cheddar cheese, fried cheddar cheese, onion, BBQ sauce, mayonnaise, frieshomemade bun, beef, grilled mushrooms, cheddar cheese, fried cheddar cheese, onion, BBQ sauce, mayonnaise, fries14,90 €0,5 kg, 29,80 €/1kg
- Spicy Burgerhomemade bun, bacon, beef patty, cheddar cheese, jalapeno, grilled onion, iceberg lettuce, mayonnaise, chili sauce, frieshomemade bun, bacon, beef patty, cheddar cheese, jalapeno, grilled onion, iceberg lettuce, mayonnaise, chili sauce, fries13,80 €0,5 kg, 27,60 €/1kg
- Extra Cheddar Burgerhomemade bread, whisky sauce, beef, iceberg lettuce, tomato, cucumber, bacon, cheddar cheese, fries, cheddar cheese saucehomemade bread, whisky sauce, beef, iceberg lettuce, tomato, cucumber, bacon, cheddar cheese, fries, cheddar cheese sauce17,50 €0,5 kg, 35,00 €/1kg
- Burger Cheese HeavenHomemade bun, hamburger sauce, iceberg lettuce, bacon, beef patty, Cheddar cheese, pickles, topped with hot Cheddar cheese sauce, friesHomemade bun, hamburger sauce, iceberg lettuce, bacon, beef patty, Cheddar cheese, pickles, topped with hot Cheddar cheese sauce, fries16,00 €0,5 kg, 32,00 €/1kg
- Classic Chicken Burgerhomemade bun, iceberg lettuce, fried chicken breast, cheddar cheese, onion, tomato, sweet and sour chili sauce, mayonnaise, frieshomemade bun, iceberg lettuce, fried chicken breast, cheddar cheese, onion, tomato, sweet and sour chili sauce, mayonnaise, fries13,50 €0,55 kg, 24,55 €/1kg
- Key West Burgerhomemade potato, grilled Camembert, tomato, iceberg lettuce, pesto, mayonnaise, frieshomemade potato, grilled Camembert, tomato, iceberg lettuce, pesto, mayonnaise, fries13,80 €0,55 kg, 25,09 €/1kg
- Burger Dr. Luckyhomemade bun, mayonnaise, beef patty, cheese crisps, Gouda cheese, onion jam, BBQ sauce, fries, cheddar injectionhomemade bun, mayonnaise, beef patty, cheese crisps, Gouda cheese, onion jam, BBQ sauce, fries, cheddar injection17,50 €0,5 kg, 35,00 €/1kg
- Burger Smashhomemade bun, Morocco sauce, 3x smashed beef patties, 3x Cheddar cheese, grilled onion, bacon, jalapeno, frieshomemade bun, Morocco sauce, 3x smashed beef patties, 3x Cheddar cheese, grilled onion, bacon, jalapeno, fries17,00 €0,55 kg, 30,91 €/1kg
- Dirty Cheese BurgerDomáca žemla, opekaná cibulová majonéza, hovädzí Angus, Cheddar syr, trhané hovädzie mäso, cibulový krúžky, hranolky, Poliate horúcou cheddar syrovou omáckou a kúskami slaninyDomáca žemla, opekaná cibulová majonéza, hovädzí Angus, Cheddar syr, trhané hovädzie mäso, cibulový krúžky, hranolky, Poliate horúcou cheddar syrovou omáckou a kúskami slaniny18,20 €

