PizzaPizza
- 1. Pizza Margheritatomato base, Mozzarella cheese, basiltomato base, Mozzarella cheese, basil7,90 €0,4 kg
- 2. Salami Pizzatomato base, Mozzarella cheese, salamitomato base, Mozzarella cheese, salami8,90 €0,45 kg
- 3. Prosciutto Pizzatomato base, Mozzarella cheese, hamtomato base, Mozzarella cheese, ham8,90 €0,45 kg, 19,78 €/1kg
- 4. Ham and Mushroom Pizzatomato base, Mozzarella cheese, ham, mushroomstomato base, Mozzarella cheese, ham, mushrooms8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 5. Pizza Vojkatomato base, Mozzarella cheese, ham, mushrooms, corntomato base, Mozzarella cheese, ham, mushrooms, corn8,90 €0,5 kg, 17,80 €/1kg
- 6. Vegetarian Pizzatomato base, Mozzarella cheese, mixed vegetablestomato base, Mozzarella cheese, mixed vegetables8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 7. Pizza Provencialetomato base, Mozzarella cheese, ham, bacon, corn, jalapeñotomato base, Mozzarella cheese, ham, bacon, corn, jalapeño8,90 €0,5 kg, 17,80 €/1kg
- 8. Pizza Diavolatomato base, Mozzarella cheese, spicy Italian salami, chili pepperstomato base, Mozzarella cheese, spicy Italian salami, chili peppers8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 9. Slovak Pizzatomato base, Mozzarella cheese, bacon, onion, bryndzatomato base, Mozzarella cheese, bacon, onion, bryndza8,90 €0,45 kg, 19,78 €/1kg
- 10. Tuna Pizzatomato base, Mozzarella cheese, tuna, olives, oniontomato base, Mozzarella cheese, tuna, olives, onion8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 11. Hawaii Pizzatomato base, Mozzarella cheese, ham, pineappletomato base, Mozzarella cheese, ham, pineapple8,90 €0,51 kg, 17,45 €/1kg
- 12. Four Cheese Pizzatomato base, Mozzarella cheese, smoked cheese, Niva cheese, Encián cheesetomato base, Mozzarella cheese, smoked cheese, Niva cheese, Encián cheese8,90 €0,5 kg, 17,80 €/1kg
- 13. Pizza Carbonaracream base, Mozzarella cheese, bacon, Parmesan cheese, eggscream base, Mozzarella cheese, bacon, Parmesan cheese, eggs8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 14. Pizza Amore segretosour cream base, Mozzarella cheese, bacon, mushrooms, onionsour cream base, Mozzarella cheese, bacon, mushrooms, onion8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 15. Sweet PizzaNutella, forest fruits, icing sugarNutella, forest fruits, icing sugar8,90 €0,48 kg, 18,54 €/1kg
- 16. Spinach Pizzatomato base, mozzarella cheese, spinach, garlic, Orava bacontomato base, mozzarella cheese, spinach, garlic, Orava bacon8,90 €0,52 kg, 17,12 €/1kg
- 17. Chicken Pizzatomato base, Mozzarella cheese, chicken, mushrooms, corntomato base, Mozzarella cheese, chicken, mushrooms, corn9,90 €0,54 kg, 18,33 €/1kg
- 18, Pizza Bambinotomato base, Mozzarella cheese, ham, corntomato base, Mozzarella cheese, ham, corn8,90 €0,53 kg, 16,79 €/1kg
- 19. Rustic Pizzatomato base, Mozzarella cheese, ham, eggs, olives, corn, artichokestomato base, Mozzarella cheese, ham, eggs, olives, corn, artichokes9,90 €0,5 kg, 19,80 €/1kg
- 20. Mexican Pizzatomato base, Mozzarella cheese, sausage, peppers, corn, onion, beanstomato base, Mozzarella cheese, sausage, peppers, corn, onion, beans9,90 €0,52 kg, 19,04 €/1kg
Impressum
Méry Pizza
Zumada s. r. o.
N/A 20
93031 Vojka nad Dunajom
Registergericht: Amtsgericht Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 52283/T
Registernummer: 54807140
MwSt-Nummer: SK2121795401
>

