Pizza 40cmPizza 40cm
- Pizza Margherita 40cmtomato sauce, cheesetomato sauce, cheese9,00 €0,45 kg, 20,00 €/1kg
- 2. Ham Pizza 40cmtomato sauce, cheese, hamtomato sauce, cheese, ham9,50 €0,6 kg, 15,83 €/1kg
- 3. Pizza Funghi 40cmtomato sauce, mushrooms, cheesetomato sauce, mushrooms, cheese9,00 €0,6 kg, 15,00 €/1kg
- 4. Pizza Quattro Formaggi 40cmtomato sauce, 4 types of cheesetomato sauce, 4 types of cheese10,00 €0,6 kg, 16,67 €/1kg
- 5. Salami Pizza 40cmtomato sauce, salami, cheese, lamb horn, oniontomato sauce, salami, cheese, lamb horn, onion10,00 €0,65 kg, 15,38 €/1kg
- 6. Classic Pizza 40cmtomato sauce, ham, mushrooms, corn, cheesetomato sauce, ham, mushrooms, corn, cheese9,50 €0,7 kg, 13,57 €/1kg
- 7. Pizza Romania 40cmtomato sauce, Prosciutto ham, cheese, olives, tomatoes, Mozzarella cheesetomato sauce, Prosciutto ham, cheese, olives, tomatoes, Mozzarella cheese11,00 €0,68 kg, 16,18 €/1kg
- 8. Pizza Al Capone 40cmtomato sauce, chicken, cheese, chili peppers, olivestomato sauce, chicken, cheese, chili peppers, olives10,50 €0,7 kg, 15,00 €/1kg
- 9. Pizza Žochár 40cmtomato sauce, sausage, Orava bacon, onion, garlic, pepperstomato sauce, sausage, Orava bacon, onion, garlic, peppers10,50 €0,63 kg, 16,67 €/1kg
- 10. Vegetarian Pizza 40cmTomato sauce, broccoli, tomato, bell pepper, mushrooms, cheese, cornTomato sauce, broccoli, tomato, bell pepper, mushrooms, cheese, corn9,50 €0,7 kg, 13,57 €/1kg
- 11. Hawaiian Pizza 40cmtomato sauce, cheese, ham, corn, pineappletomato sauce, cheese, ham, corn, pineapple9,50 €0,65 kg, 14,62 €/1kg
- 12. Pizza Alfrédo 40cmtomato sauce, cheese, prosciutto ham, Mozzarella cheese, egg, Parmesan cheesetomato sauce, cheese, prosciutto ham, Mozzarella cheese, egg, Parmesan cheese11,00 €0,65 kg, 16,92 €/1kg
- 13. Diabolical Pizza 40cmtomato sauce, spicy salami, lamb horn, cheese, onion, chilitomato sauce, spicy salami, lamb horn, cheese, onion, chili10,00 €0,65 kg, 15,38 €/1kg
- 14, Mozzarella Pizza 40cmtomato sauce, cheese, Mozzarella cheese, tomatoes, olivestomato sauce, cheese, Mozzarella cheese, tomatoes, olives10,00 €0,6 kg, 16,67 €/1kg
- 15. Pizza Four Seasons 40cmtomato sauce, 1/4 Quattro, 1/4 Hawaii, 1/4 Salami, 1/4 Classictomato sauce, 1/4 Quattro, 1/4 Hawaii, 1/4 Salami, 1/4 Classic10,50 €0,72 kg, 14,58 €/1kg
Business details
Bowling 33
BOW 33 s. r. o.
Čsl. armády 308/26
95501 Topoľčany
Registry: Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 63168/N
Registry Number: 56196237
VAT number: SK2122235390
>

