NewNew
- 31. Chicken Garlic Pizza 35cmgarlic base, Mozzarella cheese, Eidam cheese, vegeta, ham, mushrooms, chicken meat, Niva cheesegarlic base, Mozzarella cheese, Eidam cheese, vegeta, ham, mushrooms, chicken meat, Niva cheesefrom 8,60 €0,625 kg, 13,76 €/1kg
- 32. Pizza Klasiko 35cmtomato puree, Mozzarella cheese, Edam cheese, ham, mushrooms, corntomato puree, Mozzarella cheese, Edam cheese, ham, mushrooms, cornfrom 8,90 €0,65 kg, 13,69 €/1kg
- 33. Pizza Senapa Bacon 35cmmustard base, bacon, sausage, red onion, crushed chili peppers, Mozzarella cheese, Eidam cheesemustard base, bacon, sausage, red onion, crushed chili peppers, Mozzarella cheese, Eidam cheesefrom 8,90 €0,62 kg, 14,35 €/1kg
- 34. Capers Pizza 35cmtomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, ham, salami, chicken meat, capers, smoked Oštiepok cheesetomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, ham, salami, chicken meat, capers, smoked Oštiepok cheesefrom 9,00 €0,63 kg, 14,29 €/1kg
- 31. Chicken Garlic Pizza 45cmgarlic base, Mozzarella cheese, Eidam cheese, seasoning, ham, mushrooms, chicken meat, Niva cheesegarlic base, Mozzarella cheese, Eidam cheese, seasoning, ham, mushrooms, chicken meat, Niva cheesefrom 12,00 €0,85 kg, 14,12 €/1kg
- 32. Classic Pizza 45cmtomato puree, mozzarella cheese, Edam cheese, ham, mushrooms, corntomato puree, mozzarella cheese, Edam cheese, ham, mushrooms, cornfrom 12,00 €0,87 kg, 13,79 €/1kg
- 33. Mustard Bacon Pizza 45cmmustard base, bacon, sausage, red onion, crushed peppers, Mozzarella cheese, Eidam cheesemustard base, bacon, sausage, red onion, crushed peppers, Mozzarella cheese, Eidam cheesefrom 12,50 €0,82 kg, 15,24 €/1kg
- 34. Capers Pizza 45cmtomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, ham, salami, chicken, capers, smoked cheese Oštiepoktomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, ham, salami, chicken, capers, smoked cheese Oštiepokfrom 12,30 €0,84 kg, 14,64 €/1kg
- 35. Pistachio Pizza 35cmpistachio cream (base), crushed pistachios, pieces of Kinder chocolate, toppingpistachio cream (base), crushed pistachios, pieces of Kinder chocolate, toppingfrom 10,50 €0,5 kg, 21,00 €/1kg
- 36. Pizza Doppio 35cm1/2 tomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, bacon, blue cheese, 2/2 layered - tomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, ham, mixed sesame1/2 tomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, bacon, blue cheese, 2/2 layered - tomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, ham, mixed sesamefrom 9,20 €0,65 kg, 14,15 €/1kg
- 37. BBQ Pizza 35cmBBQ base, salami, chicken meat, Mozzarella cheese, Eidam cheese, smoked oštiepok cheese,BBQ base, salami, chicken meat, Mozzarella cheese, Eidam cheese, smoked oštiepok cheese,from 9,30 €0,65 kg, 14,31 €/1kg
- 37. BBQ Pizza 45cmBBQ base, salami, chicken meat, mozzarella cheese, Edam cheese, smoked sheep cheese,BBQ base, salami, chicken meat, mozzarella cheese, Edam cheese, smoked sheep cheese,from 13,30 €0,8 kg, 16,63 €/1kg
- 38. Six Cheese Pizza 35cmtomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, Niva cheese, Oštiepok cheese, Hermelín cheese, Parmesan cheesetomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, Niva cheese, Oštiepok cheese, Hermelín cheese, Parmesan cheesefrom 10,00 €0,75 kg, 13,33 €/1kg
- 38. Six Cheese Pizza 45cmtomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, Niva cheese, Oštiepok cheese, Hermelín cheese, Parmesan cheesetomato puree, Mozzarella cheese, Eidam cheese, Niva cheese, Oštiepok cheese, Hermelín cheese, Parmesan cheesefrom 14,00 €0,9 kg, 15,56 €/1kg
- Mortadella Pizza 35 cm600g tomato puree, mozzarella, Edam, mortadella, blue cheese600g tomato puree, mozzarella, Edam, mortadella, blue cheese8,90 €
- Pizza Mortadella 45 cm820g tomato puree, mozzarella, Edam, mortadella, blue cheese820g tomato puree, mozzarella, Edam, mortadella, blue cheese13,00 €
- Bresaola Pizza 35 cm600g, tomato, mozzarella, Edam, bresaola (Italian dried, lightly salted beef) / fresh basil600g, tomato, mozzarella, Edam, bresaola (Italian dried, lightly salted beef) / fresh basil10,50 €
- Pizza Bresaola 45 cm750g, tomato, mozzarella, eidam, bresaola (Italian dried lightly salted beef / fresh basil750g, tomato, mozzarella, eidam, bresaola (Italian dried lightly salted beef / fresh basil13,50 €
Business details
Kocka pub
Lucia Jurkovičová - PUB E GIOCHI
Bystrická cesta 191
03401 Ružomberok
Registry: Okresný úrad Ružomberok, Číslo živnostenského registra: 570-17071
Registry Number: 53722361
VAT number: SK1079616340
>

