Medium PizzaMedium Pizza
- 1. Medium Bacon Strips Pizzabacon, Edam cheese, Mozzarella cheesebacon, Edam cheese, Mozzarella cheese7,90 €0,4 kg, 19,75 €/1kg
- 1. Raw Medium Pizza StripsEidam cheese, blue cheese, Mozzarella cheeseEidam cheese, blue cheese, Mozzarella cheese7,90 €0,4 kg, 19,75 €/1kg
- 1. Gazda medium pizza sticksbacon, onion, sausagebacon, onion, sausage7,90 €0,4 kg, 19,75 €/1kg
- 2. Kids Pizza mediumham, corn, Eidam cheese, Mozzarella cheeseham, corn, Eidam cheese, Mozzarella cheese8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg
- 3, Student Pizza Mediumham, sausage, Edam cheese, Mozzarella cheeseham, sausage, Edam cheese, Mozzarella cheese8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg
- 4. Medium Madona Pizzacorn, mushrooms, sun-dried tomatoes, bell peppers, Oštiepok cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheesecorn, mushrooms, sun-dried tomatoes, bell peppers, Oštiepok cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheese8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg
- 5. Pizza Italia mediumEidam cheese, Mozzarella cheese, sun-dried tomatoes, basil pestoEidam cheese, Mozzarella cheese, sun-dried tomatoes, basil pesto8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg
- 6. Medium Hawaiian Pizzaham, pineapple, Edam cheese, Mozzarella cheeseham, pineapple, Edam cheese, Mozzarella cheese8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg
- 7. Pizza Sweet Jalapeños MediumEidam cheese, Mozzarella cheese, spicy salami, pineapple, blue cheese, jalapeñosEidam cheese, Mozzarella cheese, spicy salami, pineapple, blue cheese, jalapeños9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 8. Four Cheese Pizza mediumMozzarella cheese, Eidam cheese, blue cheese, Oštiepok cheeseMozzarella cheese, Eidam cheese, blue cheese, Oštiepok cheese9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 9. Medium Sicilian Pizzaham, salami, mushrooms, corn, blue cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheeseham, salami, mushrooms, corn, blue cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheese9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 10. Medium Bača Pizzabacon, salami, mushrooms, sausage, onion, Bryndza cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheesebacon, salami, mushrooms, sausage, onion, Bryndza cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheese9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 11. Jurošík Pizza mediumEidam cheese, Mozzarella cheese, ham, bacon, Hermelín cheese, egg, onion, Oštiepok cheese, sour creamEidam cheese, Mozzarella cheese, ham, bacon, Hermelín cheese, egg, onion, Oštiepok cheese, sour cream9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 12. Tuna Pizza Mediumtuna, onion, green olives, basil pesto, Mozzarella cheese, Eidam cheesetuna, onion, green olives, basil pesto, Mozzarella cheese, Eidam cheese9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 13. Medium Pepek Pizzachicken, spinach, egg, corn, Eidam cheese, Mozzarella cheesechicken, spinach, egg, corn, Eidam cheese, Mozzarella cheese9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 14. Medium Prosciutto PizzaEidam cheese, Mozzarella cheese, sun-dried tomatoes, prosciuttoEidam cheese, Mozzarella cheese, sun-dried tomatoes, prosciutto9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 15. Quasimodo Pizza mediumEidam cheese, Mozzarella cheese, ham, mushrooms, onion, bell peppers, olives, blue cheeseEidam cheese, Mozzarella cheese, ham, mushrooms, onion, bell peppers, olives, blue cheese9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 16. Medium Mexican PizzaEidam cheese, mozzarella cheese, spicy salami, beans, onion, chili peppersEidam cheese, mozzarella cheese, spicy salami, beans, onion, chili peppers9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 17. Pizza Lady Jane mediumEidam cheese, Mozzarella cheese, bacon, chicken meat, Niva cheese, cornEidam cheese, Mozzarella cheese, bacon, chicken meat, Niva cheese, corn9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
- 18. Custom Medium Pizza5 ingredients of your choice5 ingredients of your choice9,50 €0,4 kg, 23,75 €/1kg
Business details
Monkey Pizza
SPORT TEAM GROUP, s.r.o.
Hlavné námestie 190/30
06001 Kežmarok
Registry: Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 35456/P
Registry Number: 51191814
VAT number: SK2120625584
>

