Homemade BurgersHomemade Burgers
- Burger CentrumMinced beef, cheddar, fried egg, tomato, pickled onion, dressingMinced beef, cheddar, fried egg, tomato, pickled onion, dressingfrom 9,90 €0,18 kg, 55,00 €/1kg
- Portobello BurgerGrilled portobello mushroom, gorgonzola, rocket, caramelized onions, mustard and honey dressingGrilled portobello mushroom, gorgonzola, rocket, caramelized onions, mustard and honey dressingfrom 9,90 €0,18 kg, 55,00 €/1kgVegetarian
- Smash Burger with chutney2x75g beef, cheddar, onion chutney, bacon mayonnaise, pickled cucumber2x75g beef, cheddar, onion chutney, bacon mayonnaise, pickled cucumberfrom 9,90 €0,18 kg, 55,00 €/1kg
- Chicken Meat SandwichGrilované marinované kuracie prsia, toast, aioli, baby rímsky šalát, chrumkavá slanina, paradajka, nakladaná červená CibuľaGrilované marinované kuracie prsia, toast, aioli, baby rímsky šalát, chrumkavá slanina, paradajka, nakladaná červená Cibuľafrom 9,90 €0,15 kg, 66,00 €/1kg
- Smash burger with bacon2x75g beef patty, bacon, tomato, cheddar, arugula, and smoked mayonnaise2x75g beef patty, bacon, tomato, cheddar, arugula, and smoked mayonnaisefrom 9,90 €
Business details
Pilsner pub centrum
Catering & Consulting, s.r.o.
Námestie slobody 1269
02601 Dolný Kubín
Registry: Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 18048/L
Registry Number: 36677841
VAT number: SK2022251946
>

