Daily menu ThursdayDaily menu Thursday
- Empty Prawn Bowl300g. Rice, empty prawns, salad, pepper, cucumber, radish, avocado, carrot, wakame, sesame, viethome sauce.300g. Rice, empty prawns, salad, pepper, cucumber, radish, avocado, carrot, wakame, sesame, viethome sauce.from 10,10 €0,25 kg, 40,40 €/1kg
- Menu 2: Bun Nem300g white rice noodles, 3 spring rolls, fish sauce, Asian herbs, salad, peanuts, crispy onion,300g white rice noodles, 3 spring rolls, fish sauce, Asian herbs, salad, peanuts, crispy onion,from 9,00 €0,25 kg, 36,00 €/1kg
- Menu 3: Braised Beef in Red Curry300g beef, vegetables, red curry sauce, rice300g beef, vegetables, red curry sauce, ricefrom 9,30 €0,3 kg, 31,00 €/1kg
Business details
Viet Home Levice
VIET HOME s.r.o.
Mlynská ul. 4317/10
93401 Levice
Registry: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 135325/B
Registry Number: 52176088
VAT number: SK2121256016
>

