DönerDöner
- Normal dönerTurkish bread, salad, meat, sauceTurkish bread, salad, meat, sauce6,40 €0,38 kg, 16,84 €/1kg
- Döner with cheeseTurkish bread, salad, meat, Balkan cheese, sauceTurkish bread, salad, meat, Balkan cheese, sauce7,40 €0,4 kg, 18,50 €/1kg
- Döner superTurkish bread, salad, meat, sauce (more meat)Turkish bread, salad, meat, sauce (more meat)7,50 €0,42 kg, 17,86 €/1kg
- Hawaiian DönerTurkish bread, salad, meat, pineapple, sauceTurkish bread, salad, meat, pineapple, sauce6,70 €0,41 kg, 16,34 €/1kg
- Döner halloumiTurkish bread, salad, meat, Halloumi cheese, sauceTurkish bread, salad, meat, Halloumi cheese, sauce8,00 €0,41 kg, 19,51 €/1kg
- Döner SpecialTurkish bread, salad, meat, Balkan cheese, sauce, olivesTurkish bread, salad, meat, Balkan cheese, sauce, olives8,50 €0,45 kg, 18,89 €/1kg
- Vegetarian Dönerbread, vegetables, Balkan cheese, falafel, saucebread, vegetables, Balkan cheese, falafel, sauce6,70 €0,365 kg, 18,36 €/1kg
- Döner olivytur, bread, salad, meat, sauce and olivestur, bread, salad, meat, sauce and olives6,90 €0,43 kg, 16,05 €/1kg
Business details
BEKO Kebab
BEKO KEBAB s. r. o.
Daniela Dlabača 1
01001 Žilina
Immatriculation de l’entreprise: Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 86040/L
N° d’immatriculation de l’entreprise: 56550499
VAT number: SK2122344719
>

