Discount Offer -30%Discount Offer -30%
- Ham Classic Pizzatomato, oregano, ham, cheesetomato, oregano, ham, cheesedepuis 10,60 €0,57 kg, 18,60 €/1kg
- Mexican Classic Pizzatomato, oregano, sweet corn, peppers, salami, cheesetomato, oregano, sweet corn, peppers, salami, cheesedepuis 10,70 €0,63 kg, 16,98 €/1kg
- Pizza Yellow Klasiktomato, oregano, corn, cheesetomato, oregano, corn, cheesedepuis 9,80 €0,57 kg, 17,19 €/1kg
- Pasta with Niva cheese and chickenpenne pasta, Niva cheese, chicken, broccoli, cream cheese, cream, Parmesan cheesepenne pasta, Niva cheese, chicken, broccoli, cream cheese, cream, Parmesan cheesedepuis 11,90 €0,59 kg, 20,17 €/1kg
Business details
La Cucaracha - Trojica
TIMAR s.r.o.
Hlavná 2936/131
08001 Prešov
Immatriculation de l’entreprise: Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19111/P
N° d’immatriculation de l’entreprise: 36833517
VAT number: SK2022441971
>

