PizzaPizza
- Pizza Neapoltomato, mozzarella cheese, cherry tomatoes, oreganotomato, mozzarella cheese, cherry tomatoes, oregano7,89 €0,42 kg, 18,79 €/1kg
- Cheddar PizzaTomato, mozzarella cheese, cheddar cheese, honey-marinated pieces of chicken, corn, red onionTomato, mozzarella cheese, cheddar cheese, honey-marinated pieces of chicken, corn, red onion10,85 €0,76 kg, 14,28 €/1kg
- Pizza Margeritatomato, mozzarella cheese, basil, oreganotomato, mozzarella cheese, basil, oregano7,69 €0,41 kg, 18,76 €/1kg
- Ham Pizzatomato, Mozzarella cheese, ham, oreganotomato, Mozzarella cheese, ham, oregano8,19 €0,45 kg, 18,20 €/1kg
- Mushroom Pizzatomato, mozzarella cheese, mushrooms, oreganotomato, mozzarella cheese, mushrooms, oregano8,19 €0,49 kg, 16,71 €/1kg
- Pizza Chicagotomato, Mozzarella cheese, spicy salami, oreganotomato, Mozzarella cheese, spicy salami, oregano8,19 €0,51 kg, 16,06 €/1kg
- Pizza Hawaiitomato, Mozzarella cheese, ham, pineapple, oreganotomato, Mozzarella cheese, ham, pineapple, oregano8,79 €0,52 kg, 16,90 €/1kg
- Pizza Klasikatomato, Mozzarella cheese, ham, mushrooms, corn, oreganotomato, Mozzarella cheese, ham, mushrooms, corn, oregano8,79 €0,54 kg, 16,28 €/1kg
- Salami Pizzatomato, mozzarella cheese, salami, mushrooms, blue cheese, olives, oreganotomato, mozzarella cheese, salami, mushrooms, blue cheese, olives, oregano9,09 €0,59 kg, 15,41 €/1kg
- Vegetarian Pizzatomato, mozzarella, olives, paprika, corn, broccoli, cherry tomatoes, oreganotomato, mozzarella, olives, paprika, corn, broccoli, cherry tomatoes, oregano9,19 €0,52 kg, 17,67 €/1kg
- Bryndza Pizzacream base, mozzarella cheese, bacon, onion, bryndza, chives, oreganocream base, mozzarella cheese, bacon, onion, bryndza, chives, oregano9,19 €0,54 kg, 17,02 €/1kg
- Tuna Pizzatomato, Mozzarella cheese, tuna, onion, capers, olives, oreganotomato, Mozzarella cheese, tuna, onion, capers, olives, oregano9,69 €0,57 kg, 17,00 €/1kg
- Four Cheese Pizzatomato, Mozzarella cheese, smoked cheese, Niva cheese, Encián cheese, oreganotomato, Mozzarella cheese, smoked cheese, Niva cheese, Encián cheese, oregano9,89 €0,52 kg, 19,02 €/1kg
- Pizza Čertovskátomato, mozzarella cheese, salami, pepper, corn, chili peppers, chili, oreganotomato, mozzarella cheese, salami, pepper, corn, chili peppers, chili, oregano10,19 €0,62 kg, 16,44 €/1kg
- Gourmet Pizzatomato, Mozzarella cheese, bacon, sausage, onion, pepperoncini, oreganotomato, Mozzarella cheese, bacon, sausage, onion, pepperoncini, oregano10,19 €0,69 kg, 14,77 €/1kg
- Pizza Sedliackatomato, mozzarella cheese, salami, bacon, mushrooms, onion, corn, oreganotomato, mozzarella cheese, salami, bacon, mushrooms, onion, corn, oregano10,19 €0,65 kg, 15,68 €/1kg
- Pizza KebabCreamy base, Mozzarella cheese, honey-marinated chicken pieces, Corn, Niva cheese, oreganoCreamy base, Mozzarella cheese, honey-marinated chicken pieces, Corn, Niva cheese, oregano10,29 €0,55 kg, 18,71 €/1kg
- Pizza Diavolatomato, mozzarella cheese, bacon, spicy salami, olives, onion, chili peppers, oreganotomato, mozzarella cheese, bacon, spicy salami, olives, onion, chili peppers, oregano10,39 €0,63 kg, 16,49 €/1kg
- Pizza Prosciuttotomato, Mozzarella cheese, arugula, Parmesan cheese, prosciutto crudo, cherry tomatoes, oreganotomato, Mozzarella cheese, arugula, Parmesan cheese, prosciutto crudo, cherry tomatoes, oregano11,29 €0,52 kg, 21,71 €/1kg
- Pizza BaníkCreamy base, mozzarella, bacon, honey-marinated chicken pieces, fries, garlic dressing, oreganoCreamy base, mozzarella, bacon, honey-marinated chicken pieces, fries, garlic dressing, oregano11,29 €0,64 kg, 17,64 €/1kg
Business details
Pizza Grande
Deaf group s.r.o.
Banícka 1006/51
99001 Veľký Krtíš
Immatriculation de l’entreprise: Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 28465/S
N° d’immatriculation de l’entreprise: 48273180
VAT number: SK2120112115
>

