Standard PizzaStandard Pizza
- 1. Pizza Grande normaltomato, cheese, spicy salami, mushrooms, chili peppers, Niva cheese, oreganotomato, cheese, spicy salami, mushrooms, chili peppers, Niva cheese, oreganodepuis 9,60 €0,5 kg, 19,20 €/1kg
- 2. Margherita Pizza normaltomato, cheese, oreganotomato, cheese, oreganodepuis 8,20 €0,5 kg, 16,40 €/1kg
- 3. Pizza Bianco normalcreamy base, Mozzarella cheese, prosciutto, blue cheese, oreganocreamy base, Mozzarella cheese, prosciutto, blue cheese, oreganodepuis 10,10 €0,5 kg, 20,20 €/1kg
- 4. Normal Prosciutto Pizzatomato, cheese, ham, oreganotomato, cheese, ham, oreganodepuis 8,50 €0,5 kg, 17,00 €/1kg
- 5. Normal Tuna Pizzatomato, cheese, tuna, onion, oreganotomato, cheese, tuna, onion, oreganodepuis 8,60 €0,5 kg, 17,20 €/1kg
- 6. Pizza Regina regulartomato, cheese, ham, mushrooms, oreganotomato, cheese, ham, mushrooms, oreganodepuis 8,60 €0,5 kg, 17,20 €/1kg
- 7. Hawaiian Pizza normaltomato, cheese, ham, pineapple, oreganotomato, cheese, ham, pineapple, oreganodepuis 8,60 €0,5 kg, 17,20 €/1kg
- 8. Regular Salami Pizzatomato, cheese, salami, oreganotomato, cheese, salami, oreganodepuis 8,50 €0,5 kg, 17,00 €/1kg
- 9. Student's Pizzatomato, cheese, salami, mushrooms, oreganotomato, cheese, salami, mushrooms, oreganodepuis 8,60 €0,5 kg, 17,20 €/1kg
- 10. Vegetarian Pizza normaltomato, cheese, mushrooms, corn, olives, broccoli, tomato, oreganotomato, cheese, mushrooms, corn, olives, broccoli, tomato, oreganodepuis 9,00 €0,5 kg, 18,00 €/1kg
- 11. Pizza Cappo normaltomato, cheese, salami, bacon, mushrooms, peppers, egg, oreganotomato, cheese, salami, bacon, mushrooms, peppers, egg, oreganodepuis 9,10 €0,5 kg, 18,20 €/1kg
- 12. Pizza Pronto normaltomato, cheese, ham, mushrooms, corn, olives, garlic, oreganotomato, cheese, ham, mushrooms, corn, olives, garlic, oreganodepuis 9,00 €0,5 kg, 18,00 €/1kg
- 13. Pizza Da Vinci normalcream base, cheese, chicken, spinach, oreganocream base, cheese, chicken, spinach, oreganodepuis 9,20 €0,5 kg, 18,40 €/1kg
- 14. Pizza O Sole Mio normaltomato, cheese, ham, salami, bacon, egg, oreganotomato, cheese, ham, salami, bacon, egg, oreganodepuis 9,00 €0,5 kg, 18,00 €/1kg
- 15. Normal Pepperoni Pizzatomato, cheese, sausage, bacon, olives, peppers, oreganotomato, cheese, sausage, bacon, olives, peppers, oreganodepuis 9,00 €0,5 kg, 18,00 €/1kg
Business details
Pizza Grande Hlohovec
Ľuboš Pacan-PIZZERIA GRANDE- PAŽÍTKA
Nitrianska 34
92001 Hlohovec
Immatriculation de l’entreprise: Okresný úrad Kežmarok, Číslo živnostenského registra: 730-9089
N° d’immatriculation de l’entreprise: 43564411
VAT number: SK1077973688
>

