PizzaPizza
- Buffalo Margherita PizzaTomato sauce, mozzarella, basil, basil pesto oilTomato sauce, mozzarella, basil, basil pesto oildepuis 8,38 €0,52 kg, 16,12 €/1kg
- Pizza Prosciutto GranoneTomato Sauce, Ham, Corn, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Ham, Corn, Mozzarella Cheesedepuis 8,99 €0,65 kg, 13,83 €/1kg
- Mushroom Ham PizzaTomato Sauce, Ham, Mushrooms, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Ham, Mushrooms, Mozzarella Cheesedepuis 9,09 €0,65 kg, 13,98 €/1kg
- Pizza Quattro StagioniTomato sauce, ham, mushrooms, corn, olives, mozzarella cheeseTomato sauce, ham, mushrooms, corn, olives, mozzarella cheesedepuis 9,19 €0,69 kg, 13,32 €/1kg
- Four Cheese PizzaTomato Sauce, Edam Cheese, Niva Cheese, Bambino Cheese, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Edam Cheese, Niva Cheese, Bambino Cheese, Mozzarella Cheesedepuis 9,29 €0,65 kg, 14,29 €/1kg
- Pizza SicíliaTomato Sauce, Ham, Corn, Bambino Cheese, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Ham, Corn, Bambino Cheese, Mozzarella Cheesedepuis 9,19 €0,7 kg, 13,13 €/1kg
- Spicy PizzaTomato Sauce, Spicy Salami, Sausage, Peppers, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Spicy Salami, Sausage, Peppers, Mozzarella Cheesedepuis 9,79 €0,7 kg, 13,99 €/1kg
- Pizza GazdovskáTomato Sauce, Bacon, Sour Cream, Niva Cheese, Onion, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Bacon, Sour Cream, Niva Cheese, Onion, Mozzarella Cheesedepuis 9,19 €0,71 kg, 12,94 €/1kg
- Pizza PivárskaTomato Sauce, Ham, Sausage, Smoked Cheese, Chilli Sauce, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Ham, Sausage, Smoked Cheese, Chilli Sauce, Mozzarella Cheesedepuis 9,99 €0,72 kg, 13,88 €/1kg
- Pizza Hawaiitomato sauce, ham, pineapple, mozzarella cheesetomato sauce, ham, pineapple, mozzarella cheesedepuis 8,99 €0,68 kg, 13,22 €/1kg
- Pizza BambinoTomato Sauce, Chicken, Peach, Cranberries, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Chicken, Peach, Cranberries, Mozzarella Cheesedepuis 10,49 €0,71 kg, 14,77 €/1kg
- Pizza BowlingTomato Sauce, Salami, Ham, Olives, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Salami, Ham, Olives, Mozzarella Cheesedepuis 9,19 €0,71 kg, 12,94 €/1kg
- Pizza DiavolaTomato Sauce, Mozzarella Cheese, spicy salami slices, chili oilTomato Sauce, Mozzarella Cheese, spicy salami slices, chili oildepuis 9,79 €0,67 kg, 14,61 €/1kg
- Pizza SedliakTomato Sauce, Ham, Salami, Sausage, Bacon, Onion, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Ham, Salami, Sausage, Bacon, Onion, Mozzarella Cheesedepuis 9,89 €0,72 kg, 13,74 €/1kg
- Pizza BalkanyTomato Sauce, Ham, Balkan Cheese, Mozzarella Cheese, Rocket, Tomatoes, BalsamicTomato Sauce, Ham, Balkan Cheese, Mozzarella Cheese, Rocket, Tomatoes, Balsamicdepuis 10,49 €0,65 kg, 16,14 €/1kg
- Pizza DelikatesTomato Sauce, Ham, Chicken, Bacon, Sausage, Mushrooms, Parmesan Cheese, Mozzarella CheeseTomato Sauce, Ham, Chicken, Bacon, Sausage, Mushrooms, Parmesan Cheese, Mozzarella Cheesedepuis 12,38 €0,82 kg, 15,10 €/1kg
- Pizza Prosciutto Crudo e BasilicoTomato sauce, mozzarella, basil, prosciutto crudo ham, parmesan, basil pesto oilTomato sauce, mozzarella, basil, prosciutto crudo ham, parmesan, basil pesto oildepuis 12,39 €
- Pizza NapoliTomato sauce, mozzarella, anchovies, capers, olivesTomato sauce, mozzarella, anchovies, capers, olives9,69 €
Business details
Reštaurácia Kolkáreň
Milan Rinkovský
Nám. sv. Mikuláša 12/12
06401 Stará Ľubovňa
Immatriculation de l’entreprise: Okresný úrad Stará Ľubovňa, Číslo živnostenského registra: 710-2198
N° d’immatriculation de l’entreprise: 33068135
VAT number: SK1023341605
>

