Special OffersSpecial Offers
- Beef empanadafried Mexican wheat pastries with beef, sour cream, saladfried Mexican wheat pastries with beef, sour cream, salad5,00 €0,18 kg, 27,78 €/1kg
- Chorizo Empanadafried Mexican wheat pastries with meatfried Mexican wheat pastries with meat5,00 €0,18 kg, 27,78 €/1kg
- Burito bellyfried pork belly, lime mango dressing mildly spicy, wheat tortilla, rice, corn, cheese, beans, saladfried pork belly, lime mango dressing mildly spicy, wheat tortilla, rice, corn, cheese, beans, salad8,00 €0,4 kg, 20,00 €/1kg
Business details
Streetfood Skala
Agentúra 2000, s.r.o.
Hlavná 1670/76
90031 Stupava
Immatriculation de l’entreprise: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 33043/B
N° d’immatriculation de l’entreprise: 35899255
VAT number: SK2021871918
>

