Medium PizzaMedium Pizza
- 1. Medium Margherita Pizzatomato base, oregano, cheesetomato base, oregano, cheeseda 10,00 €0,5 kg
- 2. Medium Funghi Pizzatomato base, fresh mushrooms, oregano, cheesetomato base, fresh mushrooms, oregano, cheeseda 10,10 €0,5 kg, 20,20 €/1kg
- 3. Pizza Cardinale mediumtomato base, ham, oregano, cheesetomato base, ham, oregano, cheeseda 10,60 €0,55 kg, 19,27 €/1kg
- 4. Medium Salami Pizzatomato base, salami, oregano, cheesetomato base, salami, oregano, cheeseda 11,30 €0,55 kg, 20,55 €/1kg
- 5. Classic Medium Pizzatomato base, ham, corn, oregano, cheesetomato base, ham, corn, oregano, cheeseda 11,40 €0,55 kg, 20,73 €/1kg
- 6. Medium Mozzarella Pizzatomato base, mozzarella cheese, tomatoes, fresh basil, oreganotomato base, mozzarella cheese, tomatoes, fresh basil, oreganoda 10,90 €0,55 kg, 19,82 €/1kg
- 7. Medium Broccoli Pizzatomato base, ham, broccoli, oregano, cheesetomato base, ham, broccoli, oregano, cheeseda 10,90 €0,55 kg, 19,82 €/1kg
- 8. Medium Hawaiian Pizzatomato base, ham, pineapple, cheesetomato base, ham, pineapple, cheeseda 10,90 €0,6 kg, 18,17 €/1kg
- 9. Royal Pizza Mediumtomato base, ham, salami, sausage, bacon, oregano, cheesetomato base, ham, salami, sausage, bacon, oregano, cheeseda 12,80 €0,6 kg, 21,33 €/1kg
- 10. Pizza Salami Corn mediumtomato base, salami, corn, Niva cheese, onion, peppers, oregano, cheesetomato base, salami, corn, Niva cheese, onion, peppers, oregano, cheeseda 12,80 €0,6 kg, 21,33 €/1kg
- 11. Neapolitan Pizza Mediumtomato base, Mozzarella cheese, olives, Prosciutto, Parmesan cheese, arugula, cherry tomatoes, oreganotomato base, Mozzarella cheese, olives, Prosciutto, Parmesan cheese, arugula, cherry tomatoes, oreganoda 12,30 €0,6 kg, 20,50 €/1kg
- 12. Medium Capriosa Pizzatomato base, ham, salami, bacon, fresh mushrooms, corn, oregano, cheesetomato base, ham, salami, bacon, fresh mushrooms, corn, oregano, cheeseda 11,60 €0,6 kg, 19,33 €/1kg
- 13. Sicilian Pizza Mediumtomato base, ham, olives, onion, Niva cheese, oregano, cheesetomato base, ham, olives, onion, Niva cheese, oregano, cheeseda 11,30 €0,6 kg, 18,83 €/1kg
- 14. Tuna Pizza mediumtomato base, tuna, onion, olives, oregano, cheesetomato base, tuna, onion, olives, oregano, cheeseda 10,60 €0,6 kg, 17,67 €/1kg
- 15. Pizza Maestro mediumtomato base, sausage, bacon, olives, smoked cheese, oregano, cheesetomato base, sausage, bacon, olives, smoked cheese, oregano, cheeseda 10,80 €0,6 kg, 18,00 €/1kg
- 16. Medium Texas Pizzatomato base, sausage, bacon, corn, onion, bell peppers, oregano, cheesetomato base, sausage, bacon, corn, onion, bell peppers, oregano, cheeseda 11,80 €0,6 kg, 19,67 €/1kg
- 17. Rustic Pizza Mediumtomato base, ham, olives, fresh mushrooms, artichokes, egg, oregano, cheesetomato base, ham, olives, fresh mushrooms, artichokes, egg, oregano, cheeseda 11,40 €0,6 kg, 19,00 €/1kg
- 18. Four Cheese Pizza mediumtomato base, Mozzarella cheese, smoked cheese, Niva cheese, Camembert cheese, oreganotomato base, Mozzarella cheese, smoked cheese, Niva cheese, Camembert cheese, oreganoda 11,90 €0,6 kg, 19,83 €/1kg
- 19. Medium American Pizzatomato base, salami, fresh mushrooms, onion, green peppers, oregano, cheesetomato base, salami, fresh mushrooms, onion, green peppers, oregano, cheeseda 11,40 €0,6 kg, 19,00 €/1kg
- 20. Medium Mexico Pizzatomato base, jalapeños, sausage, corn, beans, cheese, oreganotomato base, jalapeños, sausage, corn, beans, cheese, oreganoda 11,80 €0,6 kg, 19,67 €/1kg
Dettagli dell’azienda
Pizza kruháč
M-D s.r.o.
B. Bartóka 5215/20A
97901 Rimavská Sobota
Registrazione: Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 36127/S
Numero di registrazione: 52251497
Partita IVA: SK2120994744
>

