PizzaPizza
- Classic Pizzatomato base, ham, Mozzarella cheesetomato base, ham, Mozzarella cheeseda 7,00 €0,41 kg, 17,07 €/1kg
- Pizza Margheritatomato base, Mozzarella cheese, tomatoes, basiltomato base, Mozzarella cheese, tomatoes, basilda 7,00 €0,45 kg, 15,56 €/1kg
- Pizza Prosciuttotomato base, prosciutto, mozzarella cheese, Parmesan cheese, arugulatomato base, prosciutto, mozzarella cheese, Parmesan cheese, arugulada 9,00 €0,41 kg, 21,95 €/1kg
- Tuna Pizzatomato base, tuna, olives, Mozzarella cheese, oniontomato base, tuna, olives, Mozzarella cheese, onionda 8,00 €0,43 kg, 18,60 €/1kg
- Pizza Ragazzitomato base, ham, mushrooms, mozzarella cheese, oniontomato base, ham, mushrooms, mozzarella cheese, onionda 8,50 €0,48 kg, 17,71 €/1kg
- Special Corn Pizzatomato base, ham, corn, Mozzarella cheese, bacon, chillitomato base, ham, corn, Mozzarella cheese, bacon, chillida 8,00 €0,41 kg, 19,51 €/1kg
- Pizza Kuraciacream base, chicken meat, Mozzarella cheese, Niva cheese, garliccream base, chicken meat, Mozzarella cheese, Niva cheese, garlicda 9,00 €0,45 kg, 20,00 €/1kg
- Spicy Pizzatomato base, salami, mozzarella cheese, onion, hot pepperstomato base, salami, mozzarella cheese, onion, hot peppersda 9,00 €0,43 kg, 20,93 €/1kg
- Four Cheese Pizzatomato base, Mozzarella cheese, Niva cheese, Parmesan cheese, smoked cheesetomato base, Mozzarella cheese, Niva cheese, Parmesan cheese, smoked cheeseda 8,00 €0,4 kg, 20,00 €/1kg
- Salami Pizzatomato base, salami, Mozzarella cheese, arugulatomato base, salami, Mozzarella cheese, arugulada 8,00 €0,43 kg, 18,60 €/1kg
- Pizza Hawaiitomato base, ham, Mozzarella cheese, pineappletomato base, ham, Mozzarella cheese, pineappleda 8,00 €0,45 kg, 17,78 €/1kg
- Pizza Habotomato base, ham, salami, bacon, mushrooms, olives, Mozzarella cheesetomato base, ham, salami, bacon, mushrooms, olives, Mozzarella cheeseda 9,00 €0,48 kg, 18,75 €/1kg
- Vegetarian Pizzatomato base, bell pepper, olives, corn, beans, mozzarella cheese, tomatoes, broccolitomato base, bell pepper, olives, corn, beans, mozzarella cheese, tomatoes, broccolida 8,00 €0,41 kg, 19,51 €/1kg
- Pizza Broccolitomato base, ham, mushrooms, corn, broccoli, Mozzarella cheesetomato base, ham, mushrooms, corn, broccoli, Mozzarella cheeseda 8,00 €0,45 kg, 17,78 €/1kg
- Pizza Mexicotomato base, salami, sausage, bacon, corn, beans, bell peppers, Mozzarella cheese, chillitomato base, salami, sausage, bacon, corn, beans, bell peppers, Mozzarella cheese, chillida 9,00 €0,48 kg, 18,75 €/1kg
- Pizza Gazdovskátomato base, salami, bacon, sausage, onion, Mozzarella cheesetomato base, salami, bacon, sausage, onion, Mozzarella cheeseda 9,00 €0,45 kg, 20,00 €/1kg
- Farmer's Pizzatomato base, salami, bacon, ham, mushrooms, corn, green pepper, onion, egg, mozzarella cheesetomato base, salami, bacon, ham, mushrooms, corn, green pepper, onion, egg, mozzarella cheeseda 9,50 €0,48 kg, 19,79 €/1kg
- Pizza Lomnickátomato base, ham, salami, bacon, sausage, corn, mushrooms, green pepper, lamb horns, Mozzarella cheesetomato base, ham, salami, bacon, sausage, corn, mushrooms, green pepper, lamb horns, Mozzarella cheeseda 9,50 €0,48 kg, 19,79 €/1kg
- Tourist Pizzacream base, ham, bacon, sausage, sour cabbage, Mozzarella cheesecream base, ham, bacon, sausage, sour cabbage, Mozzarella cheeseda 7,50 €0,45 kg, 16,67 €/1kg
- Pizza Nicotomato base, tuna, prosciutto, chilli, onion, Mozzarella cheesetomato base, tuna, prosciutto, chilli, onion, Mozzarella cheeseda 8,50 €0,43 kg, 19,77 €/1kg
Dettagli dell’azienda
Pizza Lomnica
Tomáš Ševc
Jilemnického 419/32
05952 Veľká Lomnica
Registrazione: Okresný úrad Kežmarok, Číslo živnostenského registra: 730-11099
Numero di registrazione: 44708858
Partita IVA: SK1080851739
>

