BurgersBurgers
- Original Burgerfluffy soft bun, 150g beef, bacon, Cheddar cheese, homemade mayonnaise and BBQ sauce, lamb's lettuce, tomato, a slice of cucumber, red onionfluffy soft bun, 150g beef, bacon, Cheddar cheese, homemade mayonnaise and BBQ sauce, lamb's lettuce, tomato, a slice of cucumber, red onion10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Onion King Burgerfine fluffy bun, 150g of beef, Cheddar cheese, homemade mayonnaise, caramelized onions, BBQ sauce, cheese saucefine fluffy bun, 150g of beef, Cheddar cheese, homemade mayonnaise, caramelized onions, BBQ sauce, cheese sauce10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Burger Dracarys - fiery princedelicious fluffy roll, 150g beef, Cheddar cheese, homemade mayonnaise, caramelized onions, BBQ sauce, tomato-mustard sauce, jalapeñosdelicious fluffy roll, 150g beef, Cheddar cheese, homemade mayonnaise, caramelized onions, BBQ sauce, tomato-mustard sauce, jalapeños10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Italian burgernice fluffy bun, 150g beef, 150g grilled Mozzarella cheese, sun-dried tomatoes, lamb's lettuce, basil pestonice fluffy bun, 150g beef, 150g grilled Mozzarella cheese, sun-dried tomatoes, lamb's lettuce, basil pesto12,00 €0,5 kg, 24,00 €/1kg
- Blue burger with moldy cheesefluffy bun, 150g beef, 100g Gorgonzola cheese, bacon, homemade mayonnaise and BBQ, lamb's lettuce, tomato, slice of cucumber, red onionfluffy bun, 150g beef, 100g Gorgonzola cheese, bacon, homemade mayonnaise and BBQ, lamb's lettuce, tomato, slice of cucumber, red onion12,00 €0,5 kg, 24,00 €/1kg
- Chicken burgera fine fluffy bun, homemade mayonnaise, roasted chicken meat, mustard, cucumbera fine fluffy bun, homemade mayonnaise, roasted chicken meat, mustard, cucumber10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Chicken Burgerfluffy airy bun, 150g breaded fried chicken breast, homemade mustard-honey mayonnaise, coleslawfluffy airy bun, 150g breaded fried chicken breast, homemade mustard-honey mayonnaise, coleslaw10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Shredded Burgerfine fluffy bun, 150g of pulled pork, homemade mayonnaise, BBQ, caramelized onionfine fluffy bun, 150g of pulled pork, homemade mayonnaise, BBQ, caramelized onion10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Mozzarella burgerDelicious fluffy bun, 150g of grilled Mozzarella cheese, dried tomatoes, lamb's lettuce, basil pestoDelicious fluffy bun, 150g of grilled Mozzarella cheese, dried tomatoes, lamb's lettuce, basil pesto10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Gorgonzola burgera nice fluffy bun, 150g of grilled Gorgonzola cheese, sun-dried tomatoes, lamb's lettuce, basil pestoa nice fluffy bun, 150g of grilled Gorgonzola cheese, sun-dried tomatoes, lamb's lettuce, basil pesto10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Encián burgerfluffy, airy bun, Encián cheese 120g, mayonnaise, lamb's lettuce, cranberry jamfluffy, airy bun, Encián cheese 120g, mayonnaise, lamb's lettuce, cranberry jam8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg

