Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 
VYUŽI ZĽAVU 3 € S KÓDOM:

BISTRO

Omrzelo ťa objednávať si stále to isté? Chceš jednoducho vyskúšať niečo nové a nevieš kde? Alebo si proste gurmán, ktorý hľadá niečo fakt chutné? Tak to si na správnej adrese!

Pripravili sme si pre teba krátkeho gurmánskeho sprievodcu skutočne čarovným gastrom, ktoré si môžeš na Bistro.sk objednať v Košiciach. Ako bonus ti v týchto reštauráciách pridávame 3 € zľavu na objednávku. Pozri si tipy na jedlá ako z veľkej knihy, ktoré stoja zavyskúšanie. Dobrú chuť!

Objednaj si v Košiciach

 

Reštaurácia Burrito

Vyskúšaj ich chilli bowl s čerstvučkými surovinami, ktorý nájdeš aj vo vege alternatíve alebo chutné quessadily plnené syrom, mäsom aj spolu s ich domácimi salsami.

 

 

Reštaurácia Republika východu

Ak si chceš oddýchnuť od street foodu, v tejto reštiky ti pripravia chutné klasiky, avšak v úplne novom prevedení, ktoré nepoznáš. Náš tip sú kačacie prsia s pirohami plnenými červenou kapustou a figami alebo hovädzie líčka na zemiakovo-špenátovej kaši s hubovou omáčkou. 

 

 

Reštaurácia Piti Piti Pá

Za ochutnávku stoja thajské ryžové rezance, karí či kokosová polievka, ktoré vznikajú pod rukami talentovaného tímu, ktorý precestoval celý svet.

 

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 

VYUŽI ZĽAVU 3 € S KÓDOM:

BISTRO

 

Akcia platí do 8. 11. 2020.