PizzaPizza
- Student'stomato sauce, cheese, ham, corn, mushrooms, oreganotomato sauce, cheese, ham, corn, mushrooms, oregano10,00 €0,59 kg, 16,95 €/1kg
- 2. Peckatomato sauce, cheese, smoked cheese, bacon, sausage, black olivestomato sauce, cheese, smoked cheese, bacon, sausage, black olives10,00 €0,59 kg, 16,95 €/1kg
- 3. Trhanectomato sauce, cheese, smoked cheese, pulled pork, onion, BBQ saucetomato sauce, cheese, smoked cheese, pulled pork, onion, BBQ sauce10,00 €0,62 kg, 16,13 €/1kg
- 4. Sedliackatomato sauce, cheese, salami, bacon, olivestomato sauce, cheese, salami, bacon, olives10,00 €0,54 kg, 18,52 €/1kg
- 5. Diavolatomato sauce, cheese, spicy salami, red beans, jalapeños, chilli saucetomato sauce, cheese, spicy salami, red beans, jalapeños, chilli sauce10,00 €0,54 kg, 18,52 €/1kg
- 6. Richtártomato sauce, cheese, smoked cheese, mushrooms, bacon, oniontomato sauce, cheese, smoked cheese, mushrooms, bacon, onion10,00 €0,59 kg, 16,95 €/1kg
- 7. Hawaiitomato sauce, cheese, ham, pineappletomato sauce, cheese, ham, pineapple10,00 €0,54 kg, 18,52 €/1kg
- 8. Cheese guntomato sauce, cheese, Niva cheese, smoked cheese, mozzarella cheesetomato sauce, cheese, Niva cheese, smoked cheese, mozzarella cheese10,00 €0,54 kg, 18,52 €/1kg
- 9. Vegetariantomato sauce, cheese, broccoli, fresh tomato, corn, mushroomstomato sauce, cheese, broccoli, fresh tomato, corn, mushrooms10,00 €0,59 kg, 16,95 €/1kgVeganVegetarisch
- 10. Perfectotomato sauce, cheese, chicken, mushrooms, corntomato sauce, cheese, chicken, mushrooms, corn10,00 €0,59 kg, 16,95 €/1kg
- 11. Palermotomato sauce, cheese, ham, bacon, corn, eggtomato sauce, cheese, ham, bacon, corn, egg10,00 €0,61 kg, 16,39 €/1kg
- 12. Oravabryndza, gourmet cream, dill, chives, bacon or sausage of your choicebryndza, gourmet cream, dill, chives, bacon or sausage of your choice10,00 €0,54 kg, 18,52 €/1kg
- 13. Experiencetomato sauce, chicken meat, cheese, oniontomato sauce, chicken meat, cheese, onion10,00 €0,64 kg, 15,63 €/1kg
- 14. Markotomato sauce, ham, cheese, olives, artichokestomato sauce, ham, cheese, olives, artichokes10,00 €0,59 kg, 16,95 €/1kg
- 15. Revišniankatomato sauce, chicken meat, onion, corn, cheesetomato sauce, chicken meat, onion, corn, cheese10,00 €0,61 kg, 16,39 €/1kg
- 16. Pepperonitomato sauce, pepperoni sausage, smoked cheese, Edam cheesetomato sauce, pepperoni sausage, smoked cheese, Edam cheese10,00 €0,57 kg, 17,54 €/1kg
- 17. Fantasytomato sauce, cheese, pulled pork, pepper, corn, BBQ saucetomato sauce, cheese, pulled pork, pepper, corn, BBQ sauce10,00 €0,62 kg, 16,13 €/1kg
Business details
Krčma u Lenči - Pizza
eLKaa, s.r.o.
Revišné 302
02754 Veličná
KVK-vestiging: Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 65944/L
KVK-nummer: 50380851
BTW nummer: SK2120303581
>

