Main DishesMain Dishes
- Fish & Chips150/160g pieces of Alaska pollock coated in tempura, crispy chips, lemon, sauce150/160g pieces of Alaska pollock coated in tempura, crispy chips, lemon, sauce9,30 €
- Prawns & Chips150/160g fried prawns coated in tempura, crispy chips, lemon, sauce150/160g fried prawns coated in tempura, crispy chips, lemon, sauce9,60 €
- Veggie Gyozacrisp Japanese dumplings filled with vegetables, sprinkled with sesame and spring onion, saucecrisp Japanese dumplings filled with vegetables, sprinkled with sesame and spring onion, sauce8,90 €0,16 kg, 55,63 €/1kg
- Chicken Strips with Fries150/160g breaded chicken fillets in a triple coating, crispy fries, sauce150/160g breaded chicken fillets in a triple coating, crispy fries, sauce8,50 €
- BBQ Chicken Wingschicken wings in BBQ marinadechicken wings in BBQ marinadevanaf 10,40 €0,35 kg, 29,71 €/1kg
- Crispy Pork Ribsvanaf 11,90 €0,35 kg, 34,00 €/1kg
- BBQ pulled beef with fries160/160g slow-roasted beef neck, crispy fries, sauce160/160g slow-roasted beef neck, crispy fries, sauce9,90 €
- Pulled duck with honey and fries, sauce160/160g slow-roasted duck leg, crispy fries, sauce160/160g slow-roasted duck leg, crispy fries, sauce10,20 €
Business details
Vo vinici
Hero&Pulc s.r.o.
Železničná 322
90041 Rovinka
KVK-vestiging: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 125125/B
KVK-nummer: 51283662
BTW nummer: SK2120657396
>

