Pizza 32cmPizza 32cm
- Pizza Ježova 32cmtomato base, ham, corn, bacon, cheese, Niva cheese, Encián cheese, chivestomato base, ham, corn, bacon, cheese, Niva cheese, Encián cheese, chives10,90 €850 g, 12,82 €/1kg
- Pizza Margarita 32cmtomato base, cheesetomato base, cheese8,40 €690 g, 12,17 €/1kgKuchnia wegetariańska
- Corn Pizza 32cmtomato base, ham, corn, cheesetomato base, ham, corn, cheese9,40 €750 g, 12,53 €/1kg
- Salami Pizza 32cmtomato base, salami, onion, cheesetomato base, salami, onion, cheese9,40 €750 g, 12,53 €/1kg
- Ham Pizza 32cmtomato base, ham, cheesetomato base, ham, cheese9,40 €710 g, 13,24 €/1kg
- Pizza Capri 32cmtomato base, ham, corn, mushrooms, cheesetomato base, ham, corn, mushrooms, cheese9,40 €850 g, 11,06 €/1kg
- Pizza Tropic 32cmtomato base, ham, pineapple, cheesetomato base, ham, pineapple, cheese9,40 €850 g, 11,06 €/1kg
- Olive Pizza 32cmtomato base, ham, olives, cheese, mushroomstomato base, ham, olives, cheese, mushrooms9,40 €825 g, 11,39 €/1kg
- Sausage Pizza 32cmtomato base, sausage, cheese, bell peppertomato base, sausage, cheese, bell pepper9,40 €750 g, 12,53 €/1kg
- Vegetarian Pizza 32cmtomato base, tomatoes, bell pepper, corn, cheese, mushroomstomato base, tomatoes, bell pepper, corn, cheese, mushrooms9,40 €750 g, 12,53 €/1kgKuchnia wegetariańska
- Pizza Gazdovská 32cmtomato base, salami, sausage, onion, bacon, peppers, cheesetomato base, salami, sausage, onion, bacon, peppers, cheese10,40 €900 g, 11,56 €/1kg
- Pizza Quattro Formaggi 32cmtomato base, Niva cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheese, smoked cheesetomato base, Niva cheese, Eidam cheese, Mozzarella cheese, smoked cheese10,40 €850 g, 12,24 €/1kgKuchnia wegetariańska
- Chicken Pizza 32cmtomato base, chicken meat, corn, mushrooms, cheesetomato base, chicken meat, corn, mushrooms, cheese10,40 €900 g, 11,56 €/1kg
- Spicy Pizza 32cmtomato base, salami, ham, jalapeño, chili peppers, olives, bacon, cheesetomato base, salami, ham, jalapeño, chili peppers, olives, bacon, cheese10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Tuna Pizza 32cmtomato base, onion, cheese, tuna, tomatoestomato base, onion, cheese, tuna, tomatoes10,40 €825 g, 12,61 €/1kg
- Pizza Liptov 32cmtomato base, onion, bacon, cheese, bryndza, chivestomato base, onion, bacon, cheese, bryndza, chives10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Pizza Jakubova 32cmtomato base, bacon, pineapple, corn, cheese, Niva cheesetomato base, bacon, pineapple, corn, cheese, Niva cheese10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Pizza Sedliacka 32cmtomato base, salami, sausage, bacon, bell pepper, cheese, mushrooms, chivestomato base, salami, sausage, bacon, bell pepper, cheese, mushrooms, chives10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Chicken Pizza with Honey and Chilli 32cmtomato base, chicken meat, corn, pineapple, honey, chilli peppers, cheesetomato base, chicken meat, corn, pineapple, honey, chilli peppers, cheese10,90 €850 g, 12,82 €/1kgPikantne

