Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE A
VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

Omrzelo ťa objednávať si stále to isté? Chceš jednoducho vyskúšať niečo nové a nevieš kde? Alebo si proste gurmán, ktorý hľadá niečo fakt chutné? Tak to si na správnej adrese!

 

Pripravili sme si pre teba krátkeho gurmánskeho sprievodcu skutočne čarovným gastrom, ktoré si môžeš na Bistro.sk objednať v Prešove. Ako bonus ti v týchto reštauráciách pridávame 2 € zľavu na objednávku. Pozri si tipy na jedlá ako z veľkej knihy, ktoré stoja za vyskúšanie. Dobrú chuť!

 

Objednaj si v Prešove

 


Kvadrat Sushi&pizza

V tejto reštaurácii ti pripravia japonské chuťovky od sushi, cez rameny až po udon rezance. Ak si chceš k objednávke doplniť overenú klasiku, nájdeš tu aj chutnú pizzu.

 

 

Reštaurácia Fest Bistro

Vo Fest Bistro nájdeš najlepšie streetfoodové pochúťky široko ďaleko. Odporúčame objednať si šťavnatý BBQ Burger s batátovými hranolkami. Ak hľadáš zdravšiu alternatívu, určite si vyberieš aj z ich šalátov.

 

 

Reštaurácia Hanami Sushi

V Hanami Sushi ti prichystajú japonské pochúťky, no v ponuke nájdeš aj fusion jedlo! Odporúčame ich obľúbenú California rolku ale za vyskúšanie stojí určite aj Sushi Burrito.
 

 

Reštaurácia Folks Food Truck

Ver tomu, že lepšie súľance s makom len tak ľahko nenájdeš. Vyrábajú si ich sami, všetko je domáce. Ak máš chuť na sladké, nemáš nad čím váhať. V ponuke tiež nájdeš aj domáce pirohy na rôzne spôsoby. 

 

 

Reštaurácia Batao Eperia

Ochutnaj autentický vietnamský streetfood! Tradičná polievka Pho Bo a rezance Bun Bo Nam Bo z Batao Eperia nikdy nemôžu byť zlá voľba.

 

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE A
VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

 

Akcia platí do 8.11.2020.