Tvoja objednávka
Reštaurácia je dočasne zatvorená.
Budeme radi, ak si vyberieš z ponuky ďalších reštaurácií na Bistro.sk
3.2
Kuriér
Chuť jedla
Hodnotení: 3
67%
Doručenie načas
33%
Doručenie skôr
0%
Doručenie neskôr
3.7 Veľmi dobré

hamburger čo som si objednal bol úplne priemerný, nemôžem povedať že bol zlý, tak isto nemôžem povedať že bol dobrý... trocha viac sa stým vyhrať.

21. 10. 2021 Lukáš U.
5.0 Perfektné

Pizza prisla zo suchej nad parnou, a bola este brutalne horuca. To sa mi niekedy ani v tt nestane. Pizza s horcicovym zakladom bola fakt super prekvapenie, chutila velmi. A pivko na jednotku! Drzim palce

20. 09. 2021 Patrik P.
1.0 Slabé

Hodnotím len Pizzu (Nie Bistro, nie ostatné jedlá tie som nemal). Objednali sme si pizzu, že skúsime aj odtialto nakoľko sme vačšinou objednávali od konkurencie v Suchej nad Parnou, ale pizza nás sklamala. Cesto nedochutené a veľmi zvláštne, skoro žiadna chuť, pretlak čo ma byť na pizzu bolo ho veľmi málo a nebola cítiť chuť oregána, ďalej kraje neboli ocesnakované. Nenazval by som to pizzou ale skôr báleš s rôznymi surovinami, prepáčte ale to nebola pizza. Ostatné suroviny na pizze nehodnotím lebo chuť pizze robí cesto a základ + syr, ostatné suroviny boli dobré, na tom nešetrili. Verím, že raz keď v budúcnosti keď znova dám šancu tak to bude oveľa lepšie cesto aj dochutené aj iná receptúra a bude cítiť aj chuť oregana a bude viac pretlaku na pizze, tak ma to možno milo prekvapí ale nepredbieham. Čo sa týka doručenia - načas, teplé to bolo. Super. Tam nemám o čom.

20. 09. 2021 Stanislav F.

O reštaurácii

Nové rodinné bistro v srdci nádhernej Suchej nad Parnou. Pripravujeme kvalitné domáce hotové jedlá, denné menu, pizzu a dezerty. 

Otváracie hodiny

Pondelok Zatvorené
Utorok 10:00 - 14:00
Streda 10:00 - 14:00
Štvrtok 10:00 - 14:00
Piatok 10:00 - 14:00
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
,
Bistro Parna, Suchá nad Parnou, donáška - Bistro.sk