Pizza SPizza S
- Pizza Margherita Sparadajkový pretlak, koreniny, syrparadajkový pretlak, koreniny, syrod 6,20 €0,47 kg, 13,19 €/1kg
- Pizza Oregon Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, šampiňóny, suchá salámaparadajkový pretlak, koreniny, syr, šampiňóny, suchá salámaod 8,00 €0,55 kg, 14,55 €/1kg
- Pizza Chicago Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, šampiňóny, šunkaparadajkový pretlak, koreniny, syr, šampiňóny, šunkaod 7,90 €0,55 kg, 14,36 €/1kg
- Pizza Hawaii Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, ananás, šunkaparadajkový pretlak, koreniny, syr, ananás, šunkaod 7,90 €0,55 kg, 14,36 €/1kg
- Pizza Nevada Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, slanina, cibuľaparadajkový pretlak, koreniny, syr, slanina, cibuľaod 7,60 €0,55 kg, 13,82 €/1kg
- Pizza Kalifornia Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, tuniak, cibuľaparadajkový pretlak, koreniny, syr, tuniak, cibuľaod 8,40 €0,55 kg, 15,27 €/1kg
- Pizza Colorado Sparadajkový pretlak, koreniny, syr Niva, syr, údený syrparadajkový pretlak, koreniny, syr Niva, syr, údený syrod 9,10 €0,55 kg, 16,55 €/1kg
- Pizza St. Monica Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, suchá saláma, šampiňóny, olivyparadajkový pretlak, koreniny, syr, suchá saláma, šampiňóny, olivyod 8,50 €0,57 kg, 14,91 €/1kg
- Pizza Florida Sparadajkový pretlak, koreniny, syr, šampiňóny, paradajka, paprikaparadajkový pretlak, koreniny, syr, šampiňóny, paradajka, paprikaod 8,30 €0,55 kg, 15,09 €/1kg
- Pizza Vegetarián Száklad, syr, hrášok, kukurica, olivy, špargľa, cibuľa, šampiňóny, artićokyzáklad, syr, hrášok, kukurica, olivy, špargľa, cibuľa, šampiňóny, artićokyod 9,20 €0,62 kg, 14,84 €/1kg
- Pizza De Luxe Száklad, syr, šampiňóny, olivy, suchá saláma, cibuľa, slanina, šunka, špargľa, artičoky, hrášok, kukuricazáklad, syr, šampiňóny, olivy, suchá saláma, cibuľa, slanina, šunka, špargľa, artičoky, hrášok, kukuricaod 12,20 €0,65 kg, 18,77 €/1kg
Obchodné detaily
Champion Pizza
Champions s. r. o.
Vlčie hrdlo 52
821 07 Bratislava
Register: Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 180029/B
Register: 56396414
>

