KebabKebab
- Kebab žemľamäso, zelenina, dressingmäso, zelenina, dressing6,00 €0,35 kg, 17,14 €/1kg
- Kebab tortillamäso, zelenina, dressingmäso, zelenina, dressing6,50 €0,35 kg, 18,57 €/1kg
- Kebab boxmäso, hranolky, zelenina, dressingmäso, hranolky, zelenina, dressing7,00 €0,35 kg, 20,00 €/1kg
- Kebab taniermäso, zelenina, hranolky, dressingmäso, zelenina, hranolky, dressing7,00 €0,35 kg, 20,00 €/1kg
- Kebab Študentkuracie mäso, ľadoví šalát, paradajky, cibuľa, dresing, žemlíkuracie mäso, ľadoví šalát, paradajky, cibuľa, dresing, žemlí4,00 €0,25 kg, 16,00 €/1kg

