Orientálne jedláOrientálne jedlá
- Kebbe Labaniye3ks, kebbe podávané s jogurtovou omáčkou, k tomu orientálna ryža3ks, kebbe podávané s jogurtovou omáčkou, k tomu orientálna ryža12,90 €
- Kusa Bil Laban3ks, cuketa plnená mletým mäsom, podávaná v jogurtovej omáčke s orientálnou ryžou3ks, cuketa plnená mletým mäsom, podávaná v jogurtovej omáčke s orientálnou ryžou14,90 €
- Jordánske Mansaftradičné jordánske jedlo z jahňacieho mäsa varené v jameed jogurtovej omáčke, podávané na ryži, posypané praženými mandľami a kešu a s extra jameed omáčkou na bokutradičné jordánske jedlo z jahňacieho mäsa varené v jameed jogurtovej omáčke, podávané na ryži, posypané praženými mandľami a kešu a s extra jameed omáčkou na boku19,50 €0,3 kg, 65,00 €/1kg
- Kabsa s kuracímkuracie mäso (300 g) a ryža varené so špeciálnymi Levant koreninami. Podávané s omáčkou a posypané orechmi.kuracie mäso (300 g) a ryža varené so špeciálnymi Levant koreninami. Podávané s omáčkou a posypané orechmi.14,90 €0,3 kg, 49,67 €/1kg
- Kabsa s jahňacímjahňacie kolienko (300 g) a ryža varené so špeciálnymi Levant koreninami. Podávané s omáčkou a posypané orechmijahňacie kolienko (300 g) a ryža varené so špeciálnymi Levant koreninami. Podávané s omáčkou a posypané orechmi18,90 €0,3 kg, 63,00 €/1kg
- Kuskus s jahňacímpomaly varené jahňacie kolienko (300 g) podávané na parenom kuskuse s mixom Levantových korenín, cícerom, mrkvou, cuketou a cibuľou. Podávané s aromatickým vývarom a ozdobené čerstvým koriandrompomaly varené jahňacie kolienko (300 g) podávané na parenom kuskuse s mixom Levantových korenín, cícerom, mrkvou, cuketou a cibuľou. Podávané s aromatickým vývarom a ozdobené čerstvým koriandrom19,80 €0,3 kg, 66,00 €/1kg
- Kuskus s kuracímmäkké kuracie (300 g) pomaly varená so špeciálnymi Levant koreninami, podávané na parenom kuskuse s cícerom, mrkvou, cuketou a cibuľou. Podávané s aromatickým vývarom a ozdobené čerstvým koriandrommäkké kuracie (300 g) pomaly varená so špeciálnymi Levant koreninami, podávané na parenom kuskuse s cícerom, mrkvou, cuketou a cibuľou. Podávané s aromatickým vývarom a ozdobené čerstvým koriandrom15,50 €0,3 kg, 51,67 €/1kg
- Kuskus so zeleninouparený kuskus podávaný s mixom pomaly varených zelenín vrátane mrkvy, cukety, cíceru, paprík a cibule, dochutený Levantovými koreninami. Podávaný s aromatickým vývarom a ozdobený čerstvým koriandromparený kuskus podávaný s mixom pomaly varených zelenín vrátane mrkvy, cukety, cíceru, paprík a cibule, dochutený Levantovými koreninami. Podávaný s aromatickým vývarom a ozdobený čerstvým koriandrom12,50 €0,2 kg, 62,50 €/1kg

