Pizza 32cmPizza 32cm
- Pizza Ježova 32cmparadajkový základ, šunka, kukurica, slanina, syr, syr Niva, syr Encián, pažítkaparadajkový základ, šunka, kukurica, slanina, syr, syr Niva, syr Encián, pažítka10,90 €850 g, 12,82 €/1kg
- Pizza Margarita 32cmparadajkový základ, syrparadajkový základ, syr8,40 €690 g, 12,17 €/1kgVegetariánske
- Pizza Kukuricová 32cmparadajkový základ, šunka, kukurica, syrparadajkový základ, šunka, kukurica, syr9,40 €750 g, 12,53 €/1kg
- Pizza Salámová 32cmparadajkový základ, saláma, cibuľa, syrparadajkový základ, saláma, cibuľa, syr9,40 €750 g, 12,53 €/1kg
- Pizza šunková 32cmparadajkový základ, šunka, syrparadajkový základ, šunka, syr9,40 €710 g, 13,24 €/1kg
- Pizza Capri 32cmparadajkový základ, šunka, kukurica, šampiňóny, syrparadajkový základ, šunka, kukurica, šampiňóny, syr9,40 €850 g, 11,06 €/1kg
- Pizza Tropic 32cmparadajkový základ, šunka, ananás, syrparadajkový základ, šunka, ananás, syr9,40 €850 g, 11,06 €/1kg
- Pizza Olive 32cmparadajkový základ, šunka, olivy, syr, šampiňónyparadajkový základ, šunka, olivy, syr, šampiňóny9,40 €825 g, 11,39 €/1kg
- Pizza Klobásová 32cmparadajkový základ, klobása, syr, kapiaparadajkový základ, klobása, syr, kapia9,40 €750 g, 12,53 €/1kg
- Pizza Vegetariánska 32cmparadajkový základ, paradajky, kapia, kukurica, syr, šampiňónyparadajkový základ, paradajky, kapia, kukurica, syr, šampiňóny9,40 €750 g, 12,53 €/1kgVegetariánske
- Pizza Gazdovská 32cmparadajkový základ, saláma, klobása, cibuľa, slanina, feferóny, syrparadajkový základ, saláma, klobása, cibuľa, slanina, feferóny, syr10,40 €900 g, 11,56 €/1kg
- Pizza Quattro Formaggi 32cmparadajkový základ, syr Niva, syr Eidam, syr Mozzarella, syr údenýparadajkový základ, syr Niva, syr Eidam, syr Mozzarella, syr údený10,40 €850 g, 12,24 €/1kgVegetariánske
- Pizza Kuracia 32cmparadajkový základ, kuracie mäso, kukurica, šampiňóny, syrparadajkový základ, kuracie mäso, kukurica, šampiňóny, syr10,40 €900 g, 11,56 €/1kg
- Pizza Pikantná 32cmparadajkový základ, saláma, šunka, jalapeño, feferóny, olivy, slanina, syrparadajkový základ, saláma, šunka, jalapeño, feferóny, olivy, slanina, syr10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Pizza Tuniaková 32cmparadajkový základ, cibuľa, syr, tuniak, paradajkyparadajkový základ, cibuľa, syr, tuniak, paradajky10,40 €825 g, 12,61 €/1kg
- Pizza Liptov 32cmparadajkový základ, cibuľa, slanina, syr, bryndza, pažítkaparadajkový základ, cibuľa, slanina, syr, bryndza, pažítka10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Pizza Jakubova 32cmparadajkový základ, slanina, ananás, kukurica, syr, syr Nivaparadajkový základ, slanina, ananás, kukurica, syr, syr Niva10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Pizza Sedliacka 32cmparadajkový základ, saláma, klobása, slanina, kapia, syr, šampiňóny, pažítkaparadajkový základ, saláma, klobása, slanina, kapia, syr, šampiňóny, pažítka10,40 €850 g, 12,24 €/1kg
- Pizza Kuracia s medom a chilli 32cmparadajkový základ, kuracie mäso, kukurica, ananás, med, chilli papričky, syrparadajkový základ, kuracie mäso, kukurica, ananás, med, chilli papričky, syr10,90 €850 g, 12,82 €/1kgPikantné

