Pizza veľkáPizza veľká
- Pizza MargheritaParadajková omáčka, mozzarellaParadajková omáčka, mozzarella7,00 €0,5 kg, 14,00 €/1kgVegetariánske
- Pizza ItalianaParadajková omáčka, mozzarella, paradajky, bazalkaParadajková omáčka, mozzarella, paradajky, bazalka7,90 €0,58 kg, 13,62 €/1kgVegetariánske
- Pizza SedliackaSmotanovo-bryndzový základ, mozzarella, cibuľa, slanina, klobásaSmotanovo-bryndzový základ, mozzarella, cibuľa, slanina, klobása7,90 €0,68 kg, 11,62 €/1kg
- Pizza OriganoParadajková omáčka, mozzarella, oreganoParadajková omáčka, mozzarella, oregano7,00 €0,5 kg, 14,00 €/1kgVegetariánske
- Pizza CalabreseParadajková omáčka, mozzarella, cesnakový olej, feferónky, chilliParadajková omáčka, mozzarella, cesnakový olej, feferónky, chilli7,90 €0,55 kg, 14,36 €/1kgPikantné
- Pizza UovoParadajková omáčka, mozzarella, cibuľa, vajce, oreganoParadajková omáčka, mozzarella, cibuľa, vajce, oregano7,90 €0,62 kg, 12,74 €/1kgVegetariánske
- Pizza WusterParadajková omáčka, mozzarella, šunka, kukurica, vajceParadajková omáčka, mozzarella, šunka, kukurica, vajce8,90 €0,65 kg, 13,69 €/1kg
- Pizza PiccanteParadajková omáčka, mozzarella, klobása, cesnak, feferóny, kapia, olejParadajková omáčka, mozzarella, klobása, cesnak, feferóny, kapia, olej8,90 €0,65 kg, 13,69 €/1kgPikantné
- Pizza Tonno e CipollaParadajková omáčka, mozzarella, tuniak, cibuľaParadajková omáčka, mozzarella, tuniak, cibuľa7,90 €0,64 kg, 12,34 €/1kg
- Pizza Frutti di MareParadajková omáčka, mozzarella, plody mora, cibuľaParadajková omáčka, mozzarella, plody mora, cibuľa8,90 €0,65 kg, 13,69 €/1kg
- Pizza Broccoliparadajková omáčka, mozzarella, brokolicaparadajková omáčka, mozzarella, brokolica7,50 €0,58 kg, 12,93 €/1kgVegetariánske
- Pizza VerduraParadajková omáčka, mozzarella, zelenina, šampiňóny, brokolicaParadajková omáčka, mozzarella, zelenina, šampiňóny, brokolica7,90 €0,66 kg, 11,97 €/1kgVegetariánske
- Pizza Uovo di Salameparadajková omáčka, mozzarella, saláma, cibuľa, vajce, oreganoparadajková omáčka, mozzarella, saláma, cibuľa, vajce, oregano8,90 €0,57 kg, 15,61 €/1kg
- Pizza Fantasiaparadajková omáčka, mozzarella, saláma, zelenina, cesnak, olej, kapiaparadajková omáčka, mozzarella, saláma, zelenina, cesnak, olej, kapia7,90 €0,55 kg, 14,36 €/1kg
- Pizza SalameParadajková omáčka, mozzarella, salámaParadajková omáčka, mozzarella, saláma7,50 €0,58 kg, 12,93 €/1kg
- Pizza MilánoParadajková omáčka, mozzarella, saláma Miláno, 3 ks chilliParadajková omáčka, mozzarella, saláma Miláno, 3 ks chilli7,90 €Pikantné
- Pizza FunghiParadajková omáčka, mozzarella, šampiňónyParadajková omáčka, mozzarella, šampiňóny7,50 €0,58 kg, 12,93 €/1kgVegetariánske
- Pizza ProsciuttoParadajková omáčka, mozzarella, šunkaParadajková omáčka, mozzarella, šunka7,90 €0,55 kg, 14,36 €/1kg
- Pizza BologneseBolognese omáčka, mozzarella, rukolaBolognese omáčka, mozzarella, rukola8,90 €0,66 kg, 13,48 €/1kg
- Pizza Funghi ProsciuttoParadajková omáčka, mozzarella, šampiňóny, šunkaParadajková omáčka, mozzarella, šampiňóny, šunka7,90 €0,6 kg, 13,17 €/1kg

