Sezónna ponukaSezónna ponuka
- Krémová tarhońa s baby mrkvou a grilovaným halloumi350 g syr (100g), smotana, mrkva, cestoviny350 g syr (100g), smotana, mrkva, cestovinyod 12,20 €0,35 kg, 34,86 €/1kg
- Krémová tarhońa s baby mrkvou a grilovaným kuracim prsom350 g kuracie mäso (130g) smotana, mrkva, cestoviny350 g kuracie mäso (130g) smotana, mrkva, cestovinyod 12,20 €0,3 kg, 40,67 €/1kg
- Grilovaný špíz s krevetami a kuracím mäsom na bylinkovom masle opekané zemiaky, šalátod 15,00 €0,08 kg, 187,50 €/1kg
- Tagliolini s artičokami a kuracím mäsomKuracie mäso 130 g, artičoky, pór, sušená paradajka, špenát, cesnak, cestovinyKuracie mäso 130 g, artičoky, pór, sušená paradajka, špenát, cesnak, cestovinyod 10,50 €
- Maďarský guláš s parenou knedlouod 10,50 €0,13 kg, 80,77 €/1kg
- Burger s trhaným mäsombravčové mäso, žemla, červená cibuľa, BBQ omáčka, paradajka, mazo dresing, hranolkybravčové mäso, žemla, červená cibuľa, BBQ omáčka, paradajka, mazo dresing, hranolkyod 10,50 €
- Špenat. hraškove rizoto s kuracimšpenat,hrašok,parmezan,maslo, souse vide kuracie prsiašpenat,hrašok,parmezan,maslo, souse vide kuracie prsia12,90 €
- Halloumi s cvikl. kuskusom,espumagrilovaný halloumi, cvikla, kuskus, medovohorčicova espumagrilovaný halloumi, cvikla, kuskus, medovohorčicova espuma10,90 €
- Panna Cotamlieko,vanilin, želatina, lesné ovociemlieko,vanilin, želatina, lesné ovocie3,50 €
- Cestoviny s pórovou omáčkou a lososomCestoviny, pór, lososCestoviny, pór, losos10,30 €
- Angus Burgerhovädzie mäso plemena Black angus, ľadový šalát, paradajka, červená cibuľka, niva, hranolky, údený rozmarínový dressinghovädzie mäso plemena Black angus, ľadový šalát, paradajka, červená cibuľka, niva, hranolky, údený rozmarínový dressing11,40 €
- Plzenský guláš s karlovarskou knedľouHovädzie mäso, vajíčko, feferóny, baranie rohy, červená cibuľka, karlovarská knedľaHovädzie mäso, vajíčko, feferóny, baranie rohy, červená cibuľka, karlovarská knedľa11,40 €
Obchodné detaily
U Micia Plešivec
BAFFY CATERING s.r.o.
Ulica Československej armády 727/57
04911 Plešivec
Register: Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31455/V
Register: 46964240
DPH číslo: SK2023685664
>

