Sezónna ponukaSezónna ponuka
- Burger Zelený dvor a belgické hranolkyhovädzie mäso, slanina, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, nakladaná uhorka, cheddar, cibuľový džem, šalát, BBQ s americkou horčicouhovädzie mäso, slanina, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, nakladaná uhorka, cheddar, cibuľový džem, šalát, BBQ s americkou horčicou14,90 €0,15 kg, 99,33 €/1kg
- Burger Jalapenos a belgické hranolkyhovädzie mäso, slanina, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, červené jalapenos papričky, cheddar, cibuľový džem, šalát, samuraj omáčkahovädzie mäso, slanina, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, červené jalapenos papričky, cheddar, cibuľový džem, šalát, samuraj omáčka16,10 €0,15 kg, 107,33 €/1kg
- Burger Trhaný a belgické hranolkytrhané hovädzie mäso, slanina, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, nakladaná uhorka, cheddar, cibuľový džem, šalát, pečený cesnaktrhané hovädzie mäso, slanina, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, nakladaná uhorka, cheddar, cibuľový džem, šalát, pečený cesnak16,10 €0,15 kg, 107,33 €/1kg
- Burger Halloumi + belgické hranolkygrilovaný halloumi syr, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, nakladaná uhorka, cibuľový džem, šalát, brusnicegrilovaný halloumi syr, maslová žemľa, hamburgerová majonéza, nakladaná uhorka, cibuľový džem, šalát, brusnice11,90 €0,12 kg, 99,17 €/1kg

